بهترین و پیشرفته ترین نرم افزار های پزشکی ایرانی با قابلیت پیامک هوشمند، اس ام اس پزشکان، اس ام اس یادآور نوبت دهی جراحی، اس ام اس یادآور مراجعه بیمار، پنل اس ام اس هوشمند بیماران

ارسال پیامک هوشمند یادآور و پیگیری و پایش بیماران

افزایش رضایت بیماران، با فعال سازی پیامک هوشمند و دوره ای با تنظیمات هوشمند و قابل تعریف انواع الگوها توسط کلینیک و ارسال اتوماتیک به بیماران در بازه های عملیاتی تعریف شده و ساعت ها و روزهای تعریف شده به سادگی .

در نرم افزار کلینیک هوشمند درمان دکتر ارسال پیامک برای رخدادهای زیادی تعریف شده است، منجمله:

ارسال پیامک یادآور نوبت به بیماران

ارسال پیامک عدم مراجعه به بیماران

ارسال پیامک پیگیری انجام دستورات به بیماران

ارسال پیامک دوره ای به بیماران بابت پیگیری درمان

ارسال پیامک نوبت جراحی داده شده به بیمار

ارسال پیامک لغو ویرایش و حذف نوبت جراحی بیمار

ارسال پیامک تولد به بیمار

ارسال پیامک تخفیف و جشنواره به بیمار

ارسال پیامک تشکیل پرونده و خوش آمدگویی به بیمار

ارسال پیامک لغو نوبت به بیمار

ارسال پیامک تغییر نوبت به بیمار

ارسال پیامک کد رهگیری تجویزها به بیمار

ارسال پیامک ورود به برنامه به مدیر

ارسال پیامک گزارش نتایج صندوق به مدیر

و . . .

 

ارسال پیامک هوشمند یادآور و پیگیری و پایش بیماران
ارسال اس ام اس به بیماران جهت نوبت دهی و یادآوری نوبت بعدی، و تغییر زمان و ساعت ویزیت، اس ام اس کنسلی نوبت پزشک و بیمار

کاهش خطاهای منشی ها و مسئولین پذیرش مطب با سیستم پیامک دهی هوشمند

 

کاهش هزینه ها و افزایش درآمد کلینیک و درمانگاه عمومی تخصصی با استفاده از اس ام اس

ارسال اس ام اس دارای الگوهای قابل تعریف و تعریف شده

یک راه ارتباطی آسان و مقرون به صرفه برای ارتباط با بیمارن و نظم دهی و سرعت بخشیدن به فرآیند نوبت دهی و درمان استفاده از سیستم ارسال پیامک است .

ارسال پیامک قابلیت جدیدی است که می تواند به صورت خودکار پیام موردنظر شما را به بیمار ارسال کند که در نرم افزار درمان دکتر این قابلیت به جامع ترین شکل برای استفاده پزشکان در نرم افزار وجو دارد.از کاربردهای ارسال پیامک در نرم افزار ما میتوان به موارد زیر اشاره کرد که سر فصل های برخی از ارسال اس ام اس در بهترین نرم افزار پزشکی ایران است:

1- یاد آوری نوبت بیمار

2- اعلام تاریخ و ساعت نوبت

3- اطلاع رسانی بیماران

4-پیگیری بیمار

5- اطلاع از ورود و خروج کاربر به برنامه

6- ارسال خلاصه عملکرد شبانه صندوق

7- اعلام تشکیل پرونده به بیمار

و . . .

ارسال اس ام اس یادآور نوبت بیماران ، پیامک ارسال نوبت بیمار بصورت هوشمند،سامانه تخصصی ارسال پیامک به بیماران، ارسال اس ام اس نوبت دهی بیماران، ارسال یادآوری مراجعه بیماران بصورت پیامکی اس ام اس، پیگیری بیماران بصورت پیامکی.

 

سیستم ارسال پیامک این قابلیت را دارد تا در زمان نوبت دهی بعدی بیمار اطلاعات مورد نیاز، تاریخ و ساعت مراجعه بعدی را به بیمار اطلاع دهد.

در برنامه می توان به بیمارانی که یک هفته به تاریخ تولدشان است و بصورت روزانه لیستی از آنها در برنامه نشان داده می شود می تواند تخفیف چند روزه ای را تعریف کرد و به آنها پیامک کرد و در نهایت به تاریخ تولدشان نیز یک پیام شادباش ارسال نمود بهمراه اسم و فامیل بیمار و از طرف موسسه پزشکی خود.

 

ارسال پیامک هوشمند یادآور و پیگیری و پایش بیماران،بهترین برنامه کلینیک و مطب جامع درمان دکتر با قابلیت هوشمند نصب ، آموزش و راه اندازی اتوماتیک و سریع ، بهترین و ساده ترین برنامه مطب با قابلیت خصوصی ساده در لحظه و فعال سازی آیتم های تخصصی پزشکی ایرانی با 16 سال سابقه پشتیبانی و آپدیت روزانه
ارسال پیامک هوشمند یادآور و پیگیری و پایش بیماران، بهترین برنامه مطب و درمانگاه هوشمند با قابلیت های کامل بسیار ساده وقوی که تعجب شما را بر می انگیزد با بهترین قیمت و پشتیبانی

پیامک: «پرکننده» عالی برای اتاق‌های انتظار کلینیک و درمانگاه های تخصصی و عمومی

چگونه 70 کاراکتر به ارائه خدمات با کیفیت بالا کمک می کند

موسسات حرفه ای پزشکی سعی داردن مثل سایر کشورهای پیشرفته از این ابزار مدیریتی به نفع بیمار و کلینیک و مطب درمانی خود استفاده کنند، و آن پیامک برای یادآوری قرار ملاقات دندانپزشکی یا مراقبت پوست مو وزیبایی، جراحی ، و انواع یادآورها برای تمامی مطب ها، درمانگاه ها و کلینیک های عمومی و تخصصی می تواند از ارسال پیامک یادآور هوشمند بهره برد.

این سرویس پیامکی توسط بسیاری از موسسات بهداشتی و درمانی به عنوان یک سرویس اضافی برای بیماران استفاده می شود. و برای کمدیریت بهتر رخداد های ارتباطی بین بیمار و موسسه پزشکی استفاده می گردد، و همچنین سایر مراکز پزشکی، داروخانه‌ها و درمانگران از پیامک برای ارسال یادآورهای آموزنده به مشتریان خود استفاده می‌کنند. اما در میان تمام این مؤسسات مختلف مراقبت های بهداشتی، یا درمانی در کلینیک های تخصصی می شود به خوبی بخدمت گرفت.

 

 

بازگشت به صفحه اصلی سایت