بطری تصفه کننده اب + نرم افزار چشم درمان دکتر

مرک افزارهای پزشکی درمان دکتر


بطری تصفیه کننده اب

بطری تصفیه کننده اب در محدودیت
بطری تصفیه کننده اب

دسترسی به آب آشامیدنی سالم می تونه برای مسافران و کوه نوردها وغیره… خیلی مشکل ساز بشه. حمل کافی آب آشامیدنی برای سفرهای طولانی به معنای واقعی کلمه کمر شکن است . یعضی مسافرها به راحتی به قرص های تصفیه آب اعتماد می کنن چون هم ارزان و هم حملشون اسونه اما اونا نمیدونن که این قرص بسته به منبع اب همه انهارو نمیتونه کاملا ایمن و از الودگی پاک کنه . ایده بسیار بهتر اینه که یه بطری تصفیه کننده آب مانند لایف سیور لیبرتی (LifeSaver Liberty) رو به وسایل کمپینگ خود اضافه کنین.

شخص مخترع نسه اصلی بطری لایف سیور پس از تجربه پیامد های وحشتناک سونامی اقیانوس هند در سال 2004 دست به ساخت اون زد. بازماندگان اون حادثه مجبور بودند از منابع آب فیلتر نشده و ناامن بنوشن که پس از اون باعث وقوع انواع بیماریها شد.

بطری های تصفیه آب با فیلترهای داخلی که می توانند تقریبا 100٪ از باکتری ها ، کیست ها و ویروس ها را فیلتر کنن چیز دور از ذهنی نیست .اما معمولا میزان فیلتراسیون کنده و تولید کافی آب آشامیدنی روندی آهسته و طاقت فرساست.لایف سیور لیبرتی با داشتن یک پمپ دستی درون خطی که داخل خود بطری قرار داده شده، این مشکل رو حل می کنه.

مشخصات و طرز استفاده از بطری life saver

بطری تصفیه کننده اب
بطری تصفیه کننده اب

بطری تصفیه کننده اب

برای فیلتر کردن آب ، فقط درپوش بالایی رو باز کنید ، سپس پایین بطری را باز کنین تا پمپ آزاد بشه و به اون 2 تا 3 پمپ سریع بدین تا اب آماده نوشیدن بشه.
آنچه باعث مفیدتر شدن بطری تصفیه کننده اب میشه ، گنجاندن شلنگ پاک کنندست. این شلنگ از یک طرف به بطری متصله و سر دیگر اون به  منبع آب . با اتصال شلنگ ، می تونین به طور مداوم آب را پمپاژ و فیلتر کنین و اونارو توی ظرف یا بطری دیگه ای ذخیره کنین .

پمپاژ مداوم می تونه دبی در حدود 1.2 لیتر در دقیقه ایجاد کنه.این میزان جریان بسیار مناسبیه و یک بطری لایف سیور مبتونه برای تصفیه اب گروه کوچکی از افزاد کافی باشه. فیلتر موجود در بطری قبل از تعویض می تونه تا 2000 لیتر آب دوام داشته باشه.

وزن خالص این بطری 425 گرمه که نسبتا بطری سنگینی است. پس حمل کردن اون فقط در صورتی به صرفه است که شما قصد مسافرت طولانی یا سفر با تعداد زیادی از اشنایان داشته باشین.

این محصول هم اکنون برای خرید در سایت امازون در دسترسه .

منبع 

فناوری نوین مسواک هوشمند تالو
ادامه مطلب

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + بیست =