تکیه گاه صندلی چرخدار

نرم افزارپزشکی درمان دکتز


بافناوری نوین تکیه گاه  مخصوص صندلی چرخدار جهت کنترل سر اشناشوید.

این یک تکیه گاه مخصوص  صندلی چرخدار است که کنترل کامل سر را ارائه می دهد. هوايی و خنک ، سبک وزن است و به راحتی می توان آن را با دست فرم داد.

در واقع یک پشتی و پشتی ترکیبی از سر و گردن است که برای صدمات به ستون فقرات گردنی و بیماری های عصبی عضلانی مانند ، دیستروفی عضلانی ، مولتیپل اسکلروزیس ، سندرم قطره سر ، شرایط تخریب پیشرفته ستون فقرات و تحلیل رفتن عضلات گردن استفاده می شود.این تکیه گاه  کنترل سر پشتیبانی از سه سطح روی سر را برای کنترل خم شدن جانبی (گوش به سمت شانه) ، چرخش (بینی به سمت شانه) و خم شدن (چانه به سینه) فراهم می کند. این فناوری برای کنترل سر برای کودکان و بزرگسالان در دسترس است.

تکیه گاه صندلی چرخدار
نرم افزارپزشکی درمان دکتر

عملکرد فناوری جدید تکیه گاه سر.

پشتی صندلی چرخدار برای کنترل سردر بسیاری از مواقع تثبیت سر برای کسانی که آسیب قابل توجهی در گردن و بیماری عضلانی دارند و نیاز به استفاده از صندلی چرخدار دارند ضروری است. همه پشتی ها برابر نیستند. بسیاری از آنها ناخوشایند و تنظیم آنها دشوار است.

پیشرفت های پزشکی
ادامه مطلب

این هدست مخصوص، برای حداکثر راحتی و سهولت استفاده طراحی شده است. ساختار سبک وزن مانور قطعات سر سنگین و دست و پاگیر توسط پرستار را از بین می برد.

همه لنت های پشتیبانی را می توان به سادگی تنظیم کرد و آنها را به آرامی با دست خم کرد ، و تنظیمات خوب را نسبت به تکیه گاه های معمولی سر آسان تر می کند.

تکیه گاه های پر شده روی سر و هدبند حاوی یک ماده ژل برای بهبود راحتی و تسکین نقاط فشار است. این بسیار مهم است زیرا با محدودیت تحرک ، زخم های فشار و زخم ها یک مشکل بزرگ است که بهبود آن دشوار است.

منبع

نرم افزارپزشکی مدیریت مطب  درمان دکتر

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.