فناوریفناوری روز دنیا در زمینه پزشکی

جعبه کمکهای اولیه LED

فناوری جدید جعبه کمکهای اولیه LED درشرایط اضطراری به فرایند حیاتی انسان کمک می کند

جعبه کمکهای  اولیه LED که دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه انجام کمک های اولیه ، مربوط به آسیب را نشان می دهد. حتی دارای سیستم ردیابی GPS است و می تواند شما را در مورد نزدیکترین بیمارستان یا کلینیک به شما اطلاع دهد. در شرایط استرس زا در شرایط اضطراری ، این کیت به تصفیه فرآیند کمک می کند ، که اولین قدم حیاتی در نجات جان انسان ها است.

جعبه کمک های اولیه+داروخانه
نرم افزارهای پزشکی درمان دکتر

 نحوه ی عملکرد جعبه کمکهای اولیه

این جعبه فناوری جدیدی است  با استفاده از یک باتری لیتیوم یون و برق متناوب ، کیت وقتی در حالت آماده به کار است  انرژی کمی مصرف می کند. این دستگاه قادر است به مدت 24 ساعت کامل (بدون شارژ مجدد) یا 6 ماه در حالت آماده به کار فعالیت کند. آسیب دیدگی های مکرر و روند درمان آنها برای دسترسی آسان در صفحه اصلی صفحه علامت گذاری شده است. قابلیت کاربردی که این فناوری دارد حتی در تاریکی شب  به راحتی قابل دسترسی است به عنوان چراغ ظریف در شب برای دیدن محتوای داخل جعبه کمک می کند و شرایطی که استرس برا انسان غلبه می کند.

جعبه کمکهای اولیه+مدیریت مطب و درمانگاه
نرم افزارهای پزشکی درمان دکتر

جعبه  کمکهای اولیه LED جایگزین جعبه های کمک های اولیه قدیمی

بهترین کمکی است که این جعبه  به حیات انسان ها کرده است .پزشکان با داشتن این جعبه  در بیمارستان ها به راحتی در دسترس قرار می گیرد و در تسریع فرایند و حیات بیمار خدمت بزرگی به جامعه پرستاران و پزشکان کرده و جایگزین جعبه کمکهای اولیه قدیمی شده است وباعث تسریع فرایند درمان شده است.این کیت حاوی تمام محتوای درمانی سرپایی  در  خانه برای شما فراهم می کند و استرس از شما می کاهد.

 

منبع

نرم افزار کلینیک درمان دکتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

دکمه بازگشت به بالا