درپوش ضد عفونی کننده +نرم افزار انکولوژی

نرم افزار های پزشکی درمان دکتر


بیشتر سیستم های فیلتراسیون آب برای استفاده در فضای باز هنگام کمپینگ یا کوله پشتی تولید شدن اما درپوش ضد تصفیه اب و ضد عفونی کننده کریزی کپ یا کلاه دیوانه (crazy cap) کمی فرق داره و مختص ادم هاییه که میخوان با اطمینان هرچه تمام تر از سالم بودن نوشیدنی که از بطری میخورن بشن.

این در پوش چطور کار میکنه ؟ ؟

سیستم های تصفیه آب عادی از فیلتر خوبی برای از بین بردن ویروس ها و باکتری های مضر از آب استفاده می کنند اما ، کریزی کپ دارای یک نور LED UV-C قدرتمند داخلیه که ویروس ها و باکتری ها رو به طور کامل از بین می برد  . کرازی کاپ فناوری است که در اتاق عمل استفاده می شود.درپوش تصفیه اب و ضد عفونی کننده

کریزی کاپ در بیشتر بطری های آشامیدنی به شکل کولا قرار می گیره ، برای استفاده از اون فقط کافیه چند ضربه روش بزنین. با یک بار استفاده بیش از 99.99٪ باکتری ها ، میکروب ها و عوامل بیماری زای ناشی از آب از بین میره.این فناوری یه حالت دیوانه وار هم داره که زمان استفاده از اشعه ماورا بنفش را به 2 دقیقه افزایش میده. این باعث از بین بردن کلیه میکروب ها میشه و همچنین بطری آب رو نیز ضد عفونی می کنه.

حسگر نانو سلولز
ادامه مطلب

جالب اینه که درپوش رو میشه از بطری جدا کرد و به عنوان ضد عفونی کننده اشعه ماورا بنفش برای هر سطح آلوده استفاده کرد. فقط کافیه قبل از لمس کردن به سطوح معمول آلوده به میکروب مانند صفحه کلیدها و دستگیره های درب ، نور ماورا بنفش درپوش رو بهش تاباند.درپوش تصفیه اب و ضد عفونی کننده

این درپوش تصفیه اب و ضد عفونی کننده به همراه یک شارژر ویژه برای شارژ باتری لیتیوم یون قابل شارژ داخلی است. از زمان شارژ کامل تا اتمام کاملش یک هفته زمان لازمه.

منبع

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.