دستگاه برای افرادی که فلج شده اند+مدیریت

نرم افزارهای پزشکی درمان دکتر


توانایی راه رفتن برای افرادی که از زیر کمر فلج شده اند با دستگاه توانبخشی واندربیت محقق شده است.

تیمی از مهندسان دستگاه توانبخشی واندربیت را تولید کرده اند.  به افراد آسیب دیده از نخاع شدید امکان ایستادن ، راه رفتن ، نشستن و بالا رفتن از پله ها را می دهد

9c39af5ce60654dfa46f8217f08ce7e3.

ساختار دستگاه

این دستگاه توانبخشی  مانند یک اسکلت خارجی عمل می کنند.  آن را محکم به دور تنه می بندند. ساپورت های سفت و محکم به پاها بسته می شوند و از مفصل ران تا زانو و از زانو تا پا امتداد می یابند.  مفصل ران و زانو توسط موتورهای الکتریکی کنترل شده توسط کامپیوتر و باتری های پیشرفته کار می کنند.  بیماران برای حفظ تعادل خود از دستگاهی که با موتور واکر یا عصا بازو استفاده می شود استفاده می کنند.

لارنگوسکوپ ویدئویی
ادامه مطلب

دستگاه واندربیت مخصوص افراد توانبخش

ایستادن دوباره غیرقابل باور است ،با دستگاه توانبخشی واندربیت که همه کارها را انجام می دهد.  اما این که  کاملا جایگزین صندلی چرخدار نشده  فقط بیرون آوردن افراد از صندلی های چرخدار و به طور منظم قرار گرفتن بدن در حالت ایستاده می تواند سود سهام عمده سلامتی را پرداخت کند. افرادی که برای جابجایی باید به صندلی چرخدار اعتماد کنند می توانند با مشکلات جدی در سیستم ادراری ، تنفسی ، قلبی عروقی و گوارشی خود روبرو شوند و همچنین دچار پوکی استخوان ، فشارخون ، لخته شدن خون و سایر گرفتاری های مرتبط با عدم تحرک شوند.

مزایای دستگاه توانبخشی  واندربیت

هنوز هیچ یک از اسکلت های بیرونی برای استفاده در خانه تأیید نشده است. اما این دستگاه  توانبخشی واندربیت از مزایای ذاتی برخوردار است. این یک طراحی مدولار است و سبک تر و باریک تر از رقبا است.  کاربران می توانند وسیله جمع و جور را در پشت صندلی چرخدار خود حمل کنند.

منبع

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.