دستگاه سواب بینی + ترم افزار گوش و حلق و بینی دزمان دکتز

دستگاه سواب بینی + نرم افزار مغز و اعصاب درمان دکتر بیشتر ازمایش های انجام شده در دنیا درباره ویروس کرونا مربوط به نوع SARS-COV-2 بوده که استفاده از یک سواب بینی می تواند آن را تشخیص بدهد   و زمانی که یک پزشک بالینی آن ازمایش را انجام می دهد  ، ممکنه در برابر یک فرد مبتلا به این ویروس قرار بگیرد،که در این صورت خودش هم به لیست بیماران کرونایی اضافه میشه. اکنون ، یک ربات جدید توسط شرکت تایوانی Brain Navi رونمایی شده که این دستگاه سواب  بینی رو به تنهایی انجام می دهد. این دستگاه میتونه امکان آزمایش برای ویروس عامل Covid- 19 رو فراهم کنه و همینطور امار مبتلا به کرونا کادر درمان رو کاهش بده.

نحوه کارکرد دستگاه سواب بینی

این دستگاه برای تعیین محل سوراخ های بینی و تحویل سواب به داخل ، از تکنیک های تشخیص چهره استفاده می کنه و بعد از این که شخصی سرش رو در نگهدارنده بزاره دیگه همه چیز به صورت اتوماتیک اتفاق میوفته . در این فناوری مسیری امن برای انتقال نمونه ها تهیه شده.

این دستگاه جدید براساس برخی از قابلیت های ربات ناوبری جراحی مغز و اعصاب Brain Navi’s NaoTrac سخته شده که قبلاً در بیش از ده مورد کلینیکی در مرکز پزشکی Hualien Tzu-Chi تایوان استفاده شد.

قوز بند بریس
ادامه مطلب

ربات سواب بینی Brain Navi از برخی عملکردهای اساسی NaoTrac ، ” ربات ناوبری جراحی مغز و اعصاب ” نوآورانه ، ساخته شده توسط Brain Navi استفاده می کنه که با موفقیت در 15 مورد آزمایش انسانی در مرکز پزشکی Hualien Tzu-Chi در تایوان انجام شد.

Robot Swab Robot هنوز برای استفاده واقعی در هیچ کجا مورد تأیید قرار نگرفته ، اما این شرکت برای آزمایش بالینی در تایوان در حال تلاش است و در حال کار بر روی مجوز استفاده اضطراری ( EUA ) برای دستگاه در ایالات متحده است.

منبع

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.