فناوری روز دنیا در زمینه پزشکی

لایت گیت دستگاهی برای سهولت فعالیتهای درمانی

دیگر نگران فعالیتهای درمانی برای افراد با وزن بالا نباشید دستگاه لایت گیت این امکان را فراهم کرده است

دستگاه لایت گیت (LiteGait ) کنترل فعالیتی و تحمل وزن را برای فعالیت های درمانی بدون سقوط فراهم می کند. این امر به پزشک امکان می دهد تا هنگام کار با بیمار از هر سطح عملکردی و تشخیص ، دست آزاد باشد و روی کیفیت بهتر و افزایش مقدار عمل تمرکز کند.

دستگاه لایت گین+پزشکی
نرم افزارهای پزشکی درمان دکتر

شیوه نوین دستگاه لایت گیت برای درمان

دستگاه لایت گیت درمانی به بیماران امکان می دهد با خیال راحت در اوایل مراحل توانبخشی و در طول درمان به فعالیتهای عملکردی تدریجی چالش برانگیز بپردازند. درمان برای مشتریانی که درد اندام تحتانی ، ضعف اندام تحتانی و تنه ، محدودیت های تحمل وزن یا قطع عضو ، کاهش عملکرد قلبی ریوی و تحمل فعالیت ضعیف دارند ، مفید است. درمان  همچنین به نفع بیمارانی  است که عملکرد بالاتری دارند. را می توان برای راه رفتن روی زمین یا تردمیل ، برای فعالیت های متعادل و ایستاده مانند ورزش درمانی و برای نشستن پشتیبانی شده و موقعیت چهار پا ، همراه با تجهیزات قلب و تعادل و بسیاری از فعالیت های دیگر استفاده کرد.

دستگاه لایت گیت جدید+مدیریت

عملکرد دستگاه لایت گیت

مدل های قدرتمند ضمن حفظ قابلیت حمل و ردپای کوچک ، بیماران را به راحتی تا  بالا می کشند و با اطمینان از آنها پشتیبانی می کنند. می توان مشتری ها را به حالت ایستاده بلند کرد و میزان پشتیبانی از وزن بدن را به راحتی با لمس یک دکمه از طریق محرک های دینامیکی دقیق  مکانیزم های بالابری تنظیم کرد که حداکثر تا 36 اینچ ضربه را فشار می دهد. . نوارهای سقفی کنترل وضعیتی و پشتیبانی از موقعیت متقارن عمودی را حتی برای کسانی که نمی توانند خود را تأمین کنند فراهم می کنند.

 

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا