شرح حال و سوابق بیماران در برنامه درمان

شرح حال و سوابق بیماران درمان دکتر

شرح حال بیماران، یکی از پایه‌های اصلی تشخیص و درمان بیماری است و یکی از راه‌های پزشکان در تمام طول تاریخ برای رسیدن به تشخیص صحیح بیماری این است و توجه به شرح حال و سوابق بیمار امری حیاتی در روند درمان بیماران است.

و در ادامه با مابقی شرح حال بیماران اشنا می شوید…

شرح حال بیماران، شامل مجموعه اطللاعاتی است که در زمان تشکیل پرونده بیمار، به منظور بررسی اولیه وضعیت بیمار در پرونده ایشان ثبت می گردد.

و در آخر…

این اطلاعات با توجه به سوالات پرسیده شده از بیمار مانند: سوابق پزشکی، سوابق دارویی، سوابق باروری، سوابق فامیلی، سوابق جراحی و … در پرونده پزشکی بیمار ثبت می گردد که استفاده از آن ها در درمان صحیح و پیشگیری از اشتباهات غیر قابل جبران بسیار مفید می باشد. با سیستمی کردن تمامی فرایندهای مرکز خود و کاهش خطاهای انسانی، کیفیت درمان و مراقبت از بیماران را افزایش دهید.

پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات

پشتیبان گیری و بازگرداندن اطلاعات

اسناد، سوابق و پرونده الکترونیک بیماران مهم و حیاتی هستند. پس حفظ و نگهداری آنها اهمیت بسزایی دارد. سیستم شبکه، سرور و روش پشتیبان گیری باید بسیار کارآمد باشد که نرم افزار ارتباطات هوشمند…


اطلاعات بیشتر

مدیریت سریع و دقیق

مدیریت سریع و دقیق

موفقیت یک مطب، کلینیک و یا بیمارستان به همه همکاران و پرسنل آن بستگی دارد و همه آنها در موفقیت آن مرکز شریکند. در یک کلام تنها با کار تیمی می‌توان موفقیت یک مرکز را تأمین کرد.


اطلاعات بیشتر

حذف پرونده های کاغذی

چرا کلینیک هوشمند ؟

زمانی که تعداد مراجعات به مطب یا مراکز درمانی رشد می کند هر پزشک یا مدیر مرکز درمانی از این مسئله آگاه است که مدیریت پرونده های بیماران، سوابق پزشکی، اسناد مالی مرکز و… به مراتب سخت تر و پیچیده تر خواهد شد. لذا وجود یک استراتژی دقیق برای مدیریت پرونده ها و ثبت اطلاعات و مدارک پزشکی بیمار موضوعی بسیار مهم تلقی می گردد.

نرم افزار تخصصی پزشکان درمان دکتر

نرم افزار تخصصی پزشکان

اگر بدنبال نرم افزاری هستید که کار کردن با آن ساده باشد و خیلی زود نحوه کارایی آن را یاد بگیرید، اگر می خواهید بیمار از مراجعه به مطب یا کلینیک شما راضی باشد، اگر می خواهید بخش مالی مطب یا کلینیک در کنترل شما باشد، اگر می خواهید پرونده ها و سوابق بیماران شما از بین نرود، اگر می خواهید تایپ نکنید و با قلم نوری نسخه بنویسید و… با ما تماس بگیرید.