چسبک هوشمند+نرم افزار پزشکی

نرم افزارهای پزشکی درمان دکتر


 چسبکی که قادر است علائم اولیه ویروس کرونارا سریعا تشخیص دهد

محققان وصله هوشمند یا چسبک هوشمندی ابداع کرده اند که روی گلوی فرد می چسبد و علایم اولیه ابتلا به کووید ۱۹ را رصد می کند و

به کادر درمان هشدار می دهد ، این دستگاه بی سیم که به نظر می رسد مانند چسب است.

فناوری این چسبک هوشمند مشابه سنسورهایی است که برای کنترل گفتار و بلع در بیماران نقص مغزی استفاده می شود.چسبک هوشمند که علائم اولیه کرونا را تشخیص می دهد

 

 

ساختار و نحوه ی عملکرد چسبک هوشمند

این وصله هوشمند یا چسبک هوشمند که اندازه یک تمبر  و انعطاف پذیر است ، روی گلوی فرد قرار می گیرد. در مرحله بعد گجت با کمک حسگرها عوامل مرتبط با ویروس مانند ضربان قلب و سرفه را اندازه گیری می کند و اطلاعات  را به سرورهای خصوصی منتقل می کند که  در آنها الگوریتم ها ،خلاصه ای گرافیکی برای تحلیل توسط پزشکان فراهم می کنند. بیمارستان ها می توانند با استفاده از این فناوری در خانه نیز به مراقبت از بیماران را ادامه دهند،  در حال حاضر بیش از ۲۴ نفر از  چسبک هوشمند استفاده می کنند   و داده های ذخیره شده  با یک تلفن هوشمند  یا لپ تاپ  همگام سازی  می شوند.

دستگاه توانبخشی واندربیت برای افرادی که فلج شده اند
ادامه مطلب

چسبک هوشمند که علائم اولیه کرونا را تشخیص می دهد

افراد متقاضی چسبک هوشمند

ارائه دهندگان خدمات مراقبتی می توانند از داده های این دستگاه ها  استفاده کنند تا نه تنها بیمار را در یک زمان خاص چک کنند و منتظر مراجعه بیمار به مطب پزشک یا بیمارستان نمیباشند  بلکه همچنین سلامتی بیمار را به مرور کنترل کنند. روندها و نگرانی های سلامتی قبل از شدیدتر شدن آنها جلوگیری نماید.

علایم اولیه ویروس کرونا

 نشانه های اولیه ابتلا به کووید۱۹  تب ، سرفه  و تنگی تنفس  می باشند . چسبک هوشمند در مناسب ترین نقطه از بدن انسان قرار می گیرد تا  تنفس، صوت و سایر فعالیت ها را رصد کند و در ضمن هوا زیر پوست جریان پیدا کند.

منبع

دانلودنرم افزار ریه و عفونی درمان دکتر

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.