دستگاه کمک به ناتوانایان خرکتی + نرم افزار ارتوپدی درمان دکتر

نرم افزار های پزشکی درمان دکتر


ضعف مچ پا ، معروف به همی پلژی ، می تواند پس از سکته رخ بده و راه رفتن را دشوار کند  و حتی منجر به لغزش و افتادن بشه. مبتلایان به این بیماری، برای جبران و جلوگیری از زمین خوردن مجبور به راه رفتنی متفاوت هستند  ، که اغلب دشواراست  و می تواند فشار بیشتری بر مفاصل و عضلات وارد کند. کمک به راه رفتن افراد ناتوان با اکسورت رستور جواب این مشکل است.

(اکسوت رستور) Exosuit ReSt برای بهبود حرکت مچ پا با کمک به پلانتار فلکسشن مچ پا و دورسی فلکشن در طول فیزیوتراپی ساخته شده این سیستم ،متشکل از کمربند کمری است که موتورهای متصل به کابل رو در خود جای داده است که به نوبه خود به آستین و کفی بیمار متصل می شوند.رفع ناتوانی در راه رفتن + نرم افزار نسخه زنی درمان دکتر

کابل ها می توانند به کفی نیرویی وارد کنند تا به حرکت مچ پا به قدم زدن کمک کند. این سیستم همچنین دارای سنسورهایی است  که اطلاعات رو به تلفن هوشمند منتقل می کند که یک متخصص طب فیزیکی می تواند بسته به پیشرفت کاربر ، از آن برای تعدیل میزان نیروی اعمال شده استفاده کند.

اثبات کارامد بودن اکسوت رستور

44 داوطلب که در اثر سکته مغزی که به قدم زدن نیاز داشتند و از همی بلژی رنج میبرند این سیستم رو طی پنج جلسه 20 دقیقه ای فیزیوتراپی آزمایش کردند. “کارن نولان” ، محقق در این مطالعه ، گفت: “ما دریافتیم که این فناوری کمک مهمی برای انحراف پلانتار و خمش مچ پا ، و بهبود الگوی راه رفتن می کنه.” “این اولین قدم مهم در جهت گسترش گزینه های مراقبت توان بخشی برای میلیون ها نفر از افراد دارای اختلالات حرکتی مانند قدم زدن ناشی از سکته مغزی ایسکمیک و خونریزی است.”اجزا لباس کمک به ناتوان ها + نرم افزار دندانپزشکی درمان دکتر

درپوش تصفیه اب و ضد عفونی کننده
ادامه مطلب

حداقل یک سوم داوطلبان توانسته اند سرعت پیاده روی بدون کمک خود رو افزایش دهند ، این نشان می ده که این سیستم توانایی بالایی در کمک به راه رفتن افراد ناتوان در قدم زدن داره. برای ارزیابی کارآیی سیستم به طور کامل تر برای مسائل تحرک پس از سکته ، آزمایشات بیشتری لازم است. اما تا کنون امیدوار کننده بوده است.

منبع 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.