کیبورد یادداشت بردار

نرم اقزار های پزشکی درمان دکتر


غالبا همه ما یادداشت هایی روی تلفن های خوذ داریم اما آیااین تلفن ها میتونن استفاده از کاغذ و قلم رو از دور خارج کنن ؟؟ معلومه که نه، در اصل اکثر مردم هنوز ترجیح میدن لیست کار های خودشون رو خودشون رو روی کاغذ بنویسن چون بررسی کردنشون واقعا انرژی بخشه. اما با یادداشت برداری مدرن دیگه راحت هستیم

اما اگه ما ادم نامنظمی باشیم ما همیشه با عصبانیت به دنبال یک دفترچه یادداشت برای یادداشت کردن تعداد ، آدرس ، بازخورد جلسه ، لیست های لحظه آخری یا یادداشت ها در طول کلاس هستیم. اما الان این روش دیجیتالی و کاغذی با هم ترکیب شدن یعنی فناوری Ouverture که به ما در جمع اوری اطلاعات به تمیز ترین شکل ممکن کمک میکنه .

یادداشت برداری زیبا + نرم افزار دیابت درمان دکتر
نرم افزارهای پزشکی درمان دکتر

یادداشت برداری تر و تمیز

طی یک سری تحقیق بر روی چندین داوطلب نشان داده شد که که 98٪ از مردم هنگام کار با رایانه ،یادداشت برداری می کنند و 70٪ از آنها اظهار ناراحتی می کنند و 34٪ از این که میز کارشان بهم ریخته یا یادداشت ها یه هر دلیلی از بین می رود شکایت دارند. با دستگاهی مانند Ouverture ، یادداشت های شما به عنوان فایل های تصویری ذخیره می شوند و میز کار شما بدون هر گونه شلوغی می ماند.

صفحه جدید بارداری که به مادران اجازه می دهد رشد کودک خود را در رحم ببنید
ادامه مطلب
در حالت لمسی + نرم افزار قلب درمان دمتر
نرم افزارهای پزشکی درمان دکتر

این فناوری به شما اجازه میده که  آن رو برای انتقال راحتتر اطلاعات رو به متن تبدیل کنید. همچنین این محصول مدولار است یعنی برای چپ دست ها هم قابل استفاده است همه ما شایسته این هستیم که فرصتی برای کارآیی بیشتر درا ختیار ما قرار میدهد! اورتور یک قلم مغناطیسی هم در کنار خود دارد تا دیگر نیازی به جستجوی قلم یا کاغذ نداشته باشید – این فناوری تجربه لمسی رو حفظ می کند و اون رو با سبک زندگی دیجیتال ما ترکیب می کند بدون اینکه نیازی به یادگیری پروتکل جدیدی نداشته باشیم. با این فناوری دیگر میزهای آشفته ، ضایعات کاغذ یا یادداشت های گمشده وجود ندارد!

منبع

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.