ما همواره سعی کرده ایم با نوآوری و ارائه خدمات منحصر به فرد به تمام نیازهای شما پزشکان محترم جامه عمل بپوشانیم

تصویر-دکوری-نظر-کاربران-و-مشتریان-درمان-دکتر

افزایش رضایت بیماران

آیکون-دکوری-سایت-درمان-دکتر

کاهش خطاهای پزشکی

آیکون-دکوری-سایت-درمان-دکتر

کاهش هزینه ها و افزایش درآمد

قلم نوری

نرم افزارهای درمان دکتر جز معدود نرم افزارها در زمینه پزشکی هستند که توانسته اند از قلم نوری در برنامه های خود پشتیبانی کنند. با استفاده از این ویژگی پزشکان محترم قادر خواهند بود اطلاعات بیمار را با استفاده از انواع قلم نوری  و به صورت الکترونیکی ثبت کنند و روش سنتی کاغذی را به طور کلی کنار بگذارند. نرم افزارهای درمان دکتر از تمامی قلم نوری های موجود در بازار که قابل شناسایی توسط ویندوز باشند پشتیبانی می کنند و پزشکان محترم در انتخاب نوع قلم نوری کاملا آزاد هستند. از مزایای استفاده از قلم نوری می توان به موارد زیر اشاره نمود:

ثبت سریع شرح حال بیمار

امکان آرشیو نسخ بیمار

دسترسی ساده و سریع به نسخ قبلی بیمار

چاپ نسخ و شرح حال بیمار

صرفه جویی در مصرف کاغذ و بایگانی پرونده های بیمار

سیستم ارسال پیامک این قابلیت را دارد تا در زمان نوبت دهی بعدی بیمار اطلاعات مورد نیاز، تاریخ و ساعت مراجعه بعدی را به بیمار اطلاع دهد. همچنین می توانید یک یا دو روز قبل از فرارسیدن نوبت بیمار، زمان مراجعه را از طریق ارسال پیامک به وی یادآوری کنید. در صورت کنسل شدن حضور پزشک نیز می توانید به راحتی بیمارن را مطلع سازید.

این سیستم قادر است پس از ویزیت شدن بیمار، اطلاعات مورد نظر شما را برای بیمار ارسال کند. همچنین می توانید پیام تشکری به دلیل انتخاب این مرکز به بیمار ارسال کنید.

درمان دکتر جهت ارائه هر چه کامل تر خدمات به  پزشکان محترم ، قلم نوری را در پکیج کامل نرم افزارهای خود قرار داده است .

در صورتی که تنها قصد خرید این محصول را دارید و یا نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع قلم نوری مناسب و سازگار با نرم افزارهای مدیریت مطب و  کلینیک را دارید به لینک زیر مراجعه فرمایید.

مطالب مرتبط

ارسال پیامک

ارسال پیامک

سیستم ارسال پیامک این قابلیت را دارد تا در زمان نوبت دهی بعدی بیمار اطلاعات مورد نیاز، تاریخ و ساعت مراجعه بعدی را به بیمار اطلاع دهد. همچنین می توانید…

پاراکلینیک

با استفاده از این قابلیت عکس های بیمار از دستگاه هایی مانند سونو به صورت خودکار در پرونده بیمار ثبت می شود و به این ترتیب پزشک می تواند…

نسخ اینترنتی

به زودی…

اطلاعات تماس

آدرس:

تهران - بزرگراه نواب، جنب پل کمیل، ساختمان کالا پزشکی افرا

تلفن:

02155431528 - 09190028834