برونکوسکپی

نرم افزار های پزشکی درمان دکتر


شرکت فیلیپس به تازگی از سیستم Azurion Lung Edition خود رونمایی کرد که ترکیبی از تعدادی فن آوری است که روشهای کم تهاجم در ریه ها رو بهبود می بخشد. این سیستم با استفاده از تصویربرداری Cone Beam CT ، یک نمایش سه بعدی از ریه ها رو با وضوح بالا ارائه میدهد ، همراه با هدایت اشعه ایکس برای آگاهی روشن از آناتومی در حال کار و ابزارهای داخل ترکیبی از ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری اضافی برای کمک به جراحی های توراکوسکوپی ، بیوپسی و برداشتن ضایعات که در هنگام تشخیص و درمان سرطان ریه شایع هستند ، کمک بزرگی میکند. با استفاده از نسخه آزوریون ریه ، تکمیل نمونه برداری از اندوبرونش و تخلیه ضایعات در یک روش واحد امکان پذیر است.

فیلیپس اریزون + نرم افزار انکولوژی

  • دانلود نرم افزار های پزشکی درمان دکتر

برونکوسکوپی پیشرفته

یکی از پزشکان مراقبت های ریوی و مراقبت های ویژه ،گفت: “این یک زمان بسیار هیجان انگیز در دنیای ریه شناسی مداخله ای و برونکوسکوپی پیشرفته است.” وی افزود: “یكی از مواردی كه ما به ویژه از آن هیجان زده ایم این است كه می توان بیماران را تشخیص داد ، سرطان آنها را مرحله بندی كرد و آنها را معالجه كرد ، همه اینها در یك روش واحد است. به عنوان یک متخصص برونکوسکوپیست تشخیصی ، هیجان انگیز و ارزشمند است که نه تنها می توانید بیماران را تشخیص دهید ، بلکه می توانید به درمان آنها نیز بپردازید.”

تصویر برداری با کیفیت از ریه + نرم افزار ارولوژی
نرم افزار های پزشکی درمان دکتر

 

سرطان ریه یكی از پرخاشگرانه ترین انواع سرطان است و برای مقابله با آن به فناوری ابتكاری نیاز است.” “بدون اسکن CT پرتو مخروطی برای تأیید قرار دادن سوزن بیوپسی ، انجام اقدامات تکراری اغلب لازم است. و با ترکیب Cone Beam CT با سایر فناوری ها ، از جمله رباتیک ، ما می توانیم از بیوپسی فراتر رفته و بیمار را درمان کنیم. ”

منبع

  • دانلود نرم افزار درمان دکتر

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.