فناوریفناوری روز دنیا در زمینه پزشکی

دستاورد جدید ایستگاه کاری سه مانیتوره امپرر

از نشستن زیاد و طولانی در محل کار خود خسته شدید با ایستگاه کاری سه مانیتوره Emperor(امپرر)اشنا شوید:

 نشستن می تواند شما را بکشد و  این ادعایی است  که اگر از نشستن در هنگام نشستن زیاد به واکنش های بدن خود غافل شوید ، به خوبی می تواند درست باشد. در طول سال ها ، مبتکران سعی کرده اند با ایجاد راه حل های پیچیده و راحت ، جایی که شما به عنوان یک کاربر ، کانون اصلی آن هستید ، این مشکل را حل کنند. اساساً آنها در تلاشند تا ایستگاه کاری نهایی را برای شما به ارمغان بیاورند سه مانیتوره امپرر این مشکل رابرطرف کرده است.

ایستگاه کاری سه منطوره+ازمایشگاه

ساختار ایستگاه کاری سه مانیتوره  امپرر

جدیدترین و آخرین نوآوری در ایستگاه های کاری ایستگاه کاری امپرر  است که توسط  یک آزمایشگاه معروف ایجاد شده است.  این ایستگاه کاری  همراه با 3 صفحه نمایش (اما تا 5 صفحه پشتیبانی می کند) ، سیستم صوتی  ، یک پایه چرخان ، یک پایه لپ تاپ ، پشتیبانی از صفحه کلید و ماوس ، دستگیره ها ، نگهدارنده فنجان ، پشتیبانی از تبلت ها ، قفسه لوازم جانبی و کل چیزهای بیشتری که می توانید از ایستگاه کاری نهایی ایجاد شده انتظار داشته باشید.ایستگاه کاری سه منظوره+رادیولوژی

خصوصیات ایستگاه کاری سه مانیتوره امپرر

با ایجاد نوآوری ایستگاه کاری  با سه صفحه نمایش در مقابل شما  همیشه در دسترس به راحتی و با انگیزه به کار و فعالیت خود ادامه دهید بدون هیچ دغدغه و نگرانی شروع به کار کنید و از کارکردن لذت ببرید . همانطور که می بینید این ایستگاه کاری از یک صندلی الهام گرفته محلی امن و راحت برای شما فراهم کرده و انگیزه شما رانسبت به کار افزایش می دهد. باقرارگرفتن حالت بدنی مناسب از کار زیاد کمتر خسته می شوید و عمکرد کاری شما را افزایش می دهید.

منبع

نرم افزار مطب درمان دکتر

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 14 =

دکمه بازگشت به بالا