نرم افزار مدیریت دندانپزشکی+نرم افزار های تخصصی پزشکی درمان دکتر

6 ویژگی یک نرم افزار خوب مدیریت دندانپزشکی:

هنگامی که شما نیاز به انتخاب نرم افزار مدیریت دندانپزشکی دارید ، باید ویژگی هایی را داشته باشید که آن را در میان بهترین ها قرار می دهد. به ویژه هنگامی که نیاز دارید بیمارستان خود را به روشی آسان مدیریت کنید. وقتی ویژگی هایی را بدانید که باید بدانید ، قادر خواهید بود بهترین نرم افزار مدیریت دندانپزشکی را از بازار انتخاب کنید. در اینجا برخی از ویژگی هایی وجود دارد که باید دنبال کنید.

نرم افزار دندانپزشکی+نرم افزار تخصصی درمان دکتر
نرم افزار مدیریت دندانپزشکی

1.نرم افزار مدیریت دندانپزشکی باید یک سیستم مدیریت وقت داشته باشد:

هنگام انتخاب خود ، باید مطمئن شوید که دارای ویژگی های Drag & Drop Appointments است. که به عنوان مدیر شما را قادر می سازد قرار ملاقات خود را با بیماران در هر زمان که به خدمات شما نیاز دارند ، به راحتی تعیین کنید. علاوه بر این ، باید دارای صف قرار ملاقات با آیکون های نمایش سریع باشد. که می توانید قبل از مراجعه بیماران برای این خدمات به راحتی مشاهده کنید.

همچنین باید دارای قابلیت های تمام صفحه باشد. که به شما امکان می دهد بیماران خود را به راحتی درمان کنید.

دانلود نرم افزار تخصصی دندان پزشکی درمان دکتر

 

2. سیستم برنامه ریزی درمان:

اطمینان حاصل کنید که سیستم دارای نمودار بالینی با نمودار Perio و موتور هوشمند ADA code است. تا به شما کمک کند انواع گزینه های درمانی را که مشتری شما هر زمان به این خدمات احتیاج داشته باشید ، بشناسید.

باید درمانهایی با گزینه Phases داشته باشد. که به مشتریان شما امکان می دهد از این خدمات لذت ببرند.

 

3. اکثر آنها دارای سیستم تصویربرداری دندانپزشکی هستند:

نرم افزار مدیریت دندانپزشکی با استفاده از سیستم های تصویربرداری ، ارتباط مستقیمی با حسگرها ، دوربین داخل دهانی و فیلم های داخل دهانی برقرار خواهید کرد. که به شما امکان می دهد هر زمان که بیماران به این خدمات نیاز دارند ، به راحتی نظارت کنید.

علاوه بر این ، شما گزینه Bridge دارید که به شما امکان می دهد بیماران خود را به خوبی درمان کنید.

 

4- باید یک سیستم مدیریت بیمار مدرن داشته باشد:

یک سیستم مدرن مدیریت بیمار باید دارای دفترچه بیمار و خانواده ، پورتال بیمار ، اطلاع رسانی بیمار ، تأیید و مدیریت بیمه باشد.

همچنین باید نظرات بیمار را ارائه دهد. بنابراین بیمارستان را قادر می سازد گزینه های مورد نیاز شما را هنگام انتخاب خود از بازار داده شده بدست آورد.

نرم افزار مدیریت دندانپزشکی این امکان را برای شما فراهم می کند تا هر زمان که به دنبال گزینه های موجود در صنعت پزشکی و دندانپزشکی هستید بیمارستان را به راحتی اداره کنید.

 

5. سیستم مدیریت کارکنان:

وقتی سیستم مدیریت کارمند داشته باشید که دارای اطلاعات مربوط به کارمند ، وظایف ، هرگونه درخواست مرخصی و احراز هویت مبتنی بر نقش آنها باشد ، مدیریت همیشه آسان تر خواهد بود.

شما به راحتی می توانید مدیریت بیمارستان خود را با استفاده از گزینه های مدیریتی که هنگام جستجوی گزینه های موجود نیاز دارید ، اداره کنید.

 

6. سیستم مدیریت چند مکانی:

یک سیستم مدیریت چند محلی نقش بسیاری در سیستم یک بیمارستان دارد. شما همیشه از مدیریت شرکت خود به روشی آسان مطمئن خواهید بود. مخصوصاً وقتی به این دسترسی ها موجود نیاز دارید.

شما قادر خواهید بود بیماران برنامه خود را در هر مکان و در هر زمان کنترل کنید. شما چندین منبع را مدیریت خواهید کرد. اطلاعات بیمار را به اشتراک می گذارید. و همه مکان ها را فقط در یک داشبورد مدیریت خواهید کرد.

این امر آنها را در زمره بهترین راهکارهایی قرار می دهد که می توانید هنگام مدیریت بیمارستان و بیماران خود استفاده کنید. بیمارستان نیز بدون هیچ گونه چالش مدیریتی اداره خواهد شد.

در پایان ، موارد بالا برخی از ویژگی هایی است که شما باید بدانید. شما قادر خواهید بود بهترین نرم افزار مدیریت دندانپزشکی را انتخاب کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار مدیریت دندانپزشکی اینجا را کلیک کنید.

 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.