فناوری روز دنیا در زمینه پزشکی

چرخ الکتریکی

نرم افزار های پزشکی درمان دکتر

این روزا دوچرخه سواری داره به سرعت بین شهرنشینان محبوب میشه چون دارای مزیت های خیلی زیادی مثله ورزش برای تناسب اندام حفاظت از محیط زیست با کمتر شدن ماشین ها و همینطور حمل و نقل سریع در شهر های پر ترافیک .اما گاهی اوقات با وجود مسافت طولانی یا شرایط بد جسمانی کار با دو چرخه طاقت فرسا میشه. اینجاست پای فناوری چرخ الکتریکی وسط میکشه.قابلیت نصب دکمه ترمز روی فرمان دوچرخه + نرم افزار های تخصصی پزشکی درمان دکتر

این دوچرخه با افزایش قدرت رکاب باعث میشه دوچرخه با هر رکاب فاصله بیشتری رو طی کنه و بالا رفتن از مسیر های شیب دار مثل اتب خوردن بشه و حتی  از این گذشته چه کسی میخواد که داغ و عرق کرده به خونه یا به سرکارش برسه، دوچرخه های برقی هنوز فناوری های جدیدی به حساب میان و هزینه کمی هم برای خرید دارن. علاوه بر این ،با چرخ برقی UrbanX ، تقریباً هر دوچرخه پدال استاندارد می تونه فقط در 60 ثانیه و با کسری از هزینه به دوچرخه برقی تبدیل بشه.

فناوری چچرخ الکتریکی
نرم افزار های پزشکی درمان دکتر

استفاده از کیت چرخ الکتریکی

برای این کار  تمام کاری که  باید انجام بدین اینه که چرخ جلو دوچرخه رو  برداشته و اونرو  با چرخ الکتریکی UrbanX جایگزین کنین. این چرخ همراه یه ترمز کوچیکه که مستونین دکمه اونرو روی فرمونتون نصب کنین . همچنین یه اپلیکیشن رایگان در هر دو سیستم عامل iOS و Android وجود داره که حالت کمک به پدال را کنترل می کنه. باتری قابل جدا شدن با حداکثر سرعت 20 مایل در ساعت برد 30 مایل رو فراهم می کنه.

قابلیت اتصال به تلفن هوشمند + نرم افزار گوش و حلق و بینی درمان دکتر
نرم افزار های پزشکی درمان دکتر

شما میتونین میزان کمکی که پدال به شما میکنرو تنظیم کنین. سه سطح کمک وجود دار که می تونین انتخاب کنین. پایین ترین سطح از شما رکاب بیشتری می خواهد اما به این معنی است که باتری بیشتر دوام مییاره و می توانین بیشتر سواری کنین. این کیت دارای یک پایه تلفنه تا بتوانید حالت کمک پدال را در حین پرواز انتخاب کنید. آخرین و نه مهمترین ، نصب تلفن همچنین به باتری قابل شارژ UrbanX متصل می شه و می تونیه هنگام دوچرخه سواری تلفن شما رو دوباره شارژ کنه.

منبع 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − پانزده =

دکمه بازگشت به بالا