درمان دکتر

ما همواره سعی کرده ایم با نوآوری و ارائه خدمات منحصر به فرد به تمام نیازهای شما پزشکان محترم جامه عمل بپوشانیم.

اسپپیکر مطب

شرایط مطب ها  و کلینیک ها ایجاب می کند تا حداکثر اقدامات جهت حفظ سکوت ، آرامش و نظم در خدمت رسانی به کار گرفته شود.  به همین منظور استفاده از پیجر می تواند  کمک رسانی به بیماران و ایجاد نظم دراین مکان ها را بهبود بخشد.

از مهم ترین کاربردهای پیجر در مراکز درمانی باید به نظم بخشیدن به روش نوبت دهی به بیماران اشاره کرد ،  بیمار پس از مراجعه به عنوان نوبت ، یک فیش دریافت کرده و زمانی که نوبت وی فرا می رسد ،سیستم فرخوان صوتی درمان دکتر ، فرد را نوبت خود آگاه می کند که بهترین جایگزین برای روش های سنتی نوبت دهی مانند صدا زدن بیماران با صدای بلند  می باشد .

در صورتی که قصد خرید این محصول را دارید و یا نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع اسپیکر مناسب و سازگار با نرم افزارهای مدیریت مطب و  کلینیک را دارید به لینک زیر مراجعه فرمایید.

مطالب مرتبط

ارسال پیامک

ارسال پیامک

سیستم ارسال پیامک این قابلیت را دارد تا در زمان نوبت دهی بعدی بیمار اطلاعات مورد نیاز، تاریخ و ساعت مراجعه بعدی را به بیمار اطلاع دهد. همچنین می توانید…

پاراکلینیک

با استفاده از این قابلیت عکس های بیمار از دستگاه هایی مانند سونو به صورت خودکار در پرونده بیمار ثبت می شود و به این ترتیب پزشک می تواند…

نسخ اینترنتی

به زودی…

اطلاعات تماس

آدرس:

تهران - بزرگراه نواب، جنب پل کمیل، ساختمان کالا پزشکی افرا

تلفن:

02155431528 - 09190028834

دکمه بازگشت به بالا