کلینیک فیزیوتراپی+نرم افزار های اختصاصی پزشکی درمان دکتر

برنامه جامع فیزیوتراپی


تجهیزات فیزیوتراپی مناسب ستون فقرات برای هر کلینیک فیزیوتراپی است و انتخاب تجهیزات پزشکی مناسب برای تجارت شما به همین سادگی نیست. دستگاه های فیزیوتراپی با کیفیت بالا اغلب با قیمت بالا و نگهداری بالا ارائه می شوند.
این بدان معنا نیست که شما باید گرانترین تجهیزات فیزیوتراپی را تهیه کنید و از داشته های خود راضی باشید. بلکه مهمتر این است که شما ابزارهای مناسبی را انتخاب کنید تا به بیماران خود از نظر سلامت و بهبودی کمک کنید . شما باید اطمینان داشته باشید که کیفیت تجهیزات شما باید به گونه ای باشد که بتواند در استفاده مرتب توسط بیماران با انواع مختلف نیاز ، انواع مختلف بدن و شرایط درد متفاوت مقاومت کند.

 

دستگاه های فیزیوتراپی پرطرفدار برای کلینیک شما:

 WellStim:

یک دستگاه ترکیبی عالی با الکتروتراپی + سونوگرافی + CES (استرس). شکل های موجی متنوع ، پارامترهای درمانی و فناوری های منحصر به فرد ، آن را به عنوان بهترین انتخاب پزشکان قرار می دهد. واقعاً در شرایطی مانند درد عضلانی-اسکلتی ، درد مفاصل ، سیاتیک ، کمردرد ، درد آرتروز ، درد پس از جراحی و غیره موثر است.

10 ها قابلیت موثر در نرم افزار فیزیوتراپی
ادامه مطلب

دستگاه های فیزیوتراپی+ نرم افزار های اختصاصی پزشکی درمان دکتر

WinLase:

این دستگاه انقلابی در فناوری لیزر درمانی ، به ویژه برای فیزیوتراپی ارتوپدی است. ویژگی های انحصاری مانند صفحه لمسی بزرگ ، قابل حمل ، رابط کاربر پسند و 2 اپلیکیشن به تجهیزات ارزش افزوده می دهند. نتایج قابل مشاهده را می توان در شرایطی مانند التهاب مفصل آشیل ، اختلالات درد و درد حاد و مزمن بعد از جراحی مشاهده کرد.

دستگاه فیزیوتراپی+نرم افزار های اختصاصی پزشکی درمان دکتر

شاک ویو تراپی(Shockwave Therapy):

شاک ویو درمانی ابزاری فوق العاده موثر در مقابله با شرایط درد حاد ، مزمن و مزمن در سراسر بدن است. این امواج صوتی با انرژی بالا منتشر می کند که باعث تولید مجدد در بافتهای هدف مانند ماهیچه ها و استخوان ها می شود. این دستگاه در ارتوپدی ، مدیریت درد ، توانبخشی ورزشی و زیبایی پزشکی موثر است.

دستگاه فیزیوتراپی+نرم افزار های اختصاصی پزشکی درمان دکتر

ویژگی های نرم افزار اختصاصی فیزیوتراپی درمان دکتر

 

فناوری RF در فیزیوتراپی:

Solid State Davehermy موج کوتاه نیازهای مشتریان توانبخشی را به طور مثر برآورده می کند. پیشرفته ترین مدار میدان القایی آن فرکانس 27.12 مگاهرتز را فراهم می کند که در بافتهای عضلانی نفوذ می کند که مخصوص متخصصان یا پرسنل آموزش دیده در فیزیوتراپی ، توان بخشی یا راه اندازی بیمارستان است

تکنولوژی ار اف در فیزیوتراپی+نرم افزار های تخصصی پزشکی درمان دکتر

دانلود رایگان دموی نرم افزار فیزیوتراپی مخصوص کامپیوتر PC از لینک زیر

دانلود رایگان دموی نرم افزار فیزیوتراپی

Ultrasound Therapy:

سونوگرافی درمانی کاربردهای گوناگونی دارد و به طور فزاینده ای در دستگاه فیزیوتراپی رایج و ضروری است. این برای درمان آسیب های مختلف و به طور موثر در بهبود زخم مفید است. سونوگرافی درمانی به طور کلی برای درمان انقباض مفاصل ، شانه های منجمد ، التهاب التهاب و التهاب بورسیت استفاده می شود.

موفقیت هیجان انگیز در فناوری پزشکی
ادامه مطلب

دستگاه های فیزیوتراپی+نرم افزار های اختصاصی پزشکی درمان دکتر

 

نرم افزار پزشکی فیزیوتراپی با چه نام هایی در گوگل سرچ میشود؟

برنامه پزشکی فیزیوتراپی، نرم افزار فیزیوتراپی، پرونده سلامت الکترونیک فیزیوتراپی، برنامه هوشمند  فیزیوتراپی، فراخوان صوتی فیزیوتراپی، برنامه نوبت دهی فیزیوتراپی، پرونده سلامت الکترونیک فیزیوتراپی، CD نرم افزاری فیزیوتراپی، برنامه الکترونیکی فیزیوتراپی، برنامه ی فیزیوتراپی، نرم افزار فیزیوتراپی، برنامه مدیریت فیزیوتراپی،

برنامه نوبت دهی فیزیوتراپی، سیستم نرم افزاری فیزیوتراپی، فراخوان صوتی نوبت در فیزیوتراپی، برنامه نوبت دهی فیزیوتراپی، برنامه هوشمند  فیزیوتراپی، نرم افزار هوشمند فیزیوتراپی،  برنامه کامپیوتری مرکز فیزیوتراپی، نرم افزار فروشگاهی و پذیرش فیزیوتراپی، نرم افزار فروشگاهی فیزیوتراپی،  فروشگاه  با انبار داری فیزیوتراپی، نرم افزار حسابداری فیزیوتراپی، نرم افزار فیزیوتراپی شامل حسابداری، ماژول پذیرش، پرونده الکترونیک، نرم افزار معاینه ، نرم افزار ثبت نسخ ، نرم افزار فیزیوتراپی فروشگاهی و انبار و حسابداری، نرم افزار حسابداری  نوبت دهی، پنل پیامک، مدیریت ارتباط با بیمار

 

دانلود نرم افزار تخصصی فیزیوتراپی درمان دکتر 

منبع

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *