فناوری پوشیدنی که به ما ابر قدرت میبخشد

با قسنت دوم مقاله 4 فناوری پوشیدنی که به ما ابر قدرت میبخشد ، همراه ما باشید….

فناوری پوشیدنی 3: SNAPCHAT IRL

“اسنپ چت به دنیای دیجیتال نگاه کرد و گفت:” برخی مکالمات رو میخواین خصوصی نگه دارین و مسلما در فضای مجازی به راحتی میشه این کار رو کرد. خب چگونه این ایده را در دنیای عادی قرار بدیم؟ “

نتیجه Snapchat IRL بود. این یک گردنبنده که نور IR ساطع شده از دوربین را در توالی فوکوس خود منتشر می کنه. و در مقابل ، برای جلوگیری از ناشناس ماندن خودمون و مکالمه ، فلش متقابل کور کننده ای رو منتشر میکنه. حتی به هیچ گوشی هوشمندی نیاز نیست. این دستگاه از هر نوع اتصالی کاملا مستقله.

Snapchat IRL همچنین دارای یک گوشواره محرمانست که به شما امکان می ده با شخصی در اتاق که تصمیم گرفتین محرمانه صحبت کنین ، مانند یک مخابره واکی مکالمه خصوصی داشته باشید. رولستون ادعا می کنه که به این فناوری به طور کامل تفکری صورت نگرفته.

دانلود رایگان دموی نرم افزار گوش و حلق و بینی مخصوص کامپیوتر PC از لینک زیر

دانلود رایگان دموی نرم افزار گوش و حلق و بینی

فناوری پوشیدنی 4: LALALA

حتما برای همه ما پیش اومده که در انبوه سر و صدا صدای مخاطب خودمونو نمیشنویم . لالالا در واقع یک هدفون لغو کننده نویز Bose برای هر چیزیه که می خواین به اون گوش بدین. و با داشتن قابلیت ردیابی حرکت در داخل ان، می تونید به راحتی به کسی اشاره کنین که می خواین صداشو بهتر بشنوید و هر صدای دیگری رو کمرنگ کنین.
اما این فقط یک عملکرد کاربردی نیست. رولستون آن را به عنوان یک عامل آینده در گوشی های هوشمند می دونه. و این امکان را خواهد داشت که شما را به هر کسی ، در هر زمان ، از طریق صدای سه بعدی همه جانبه و نه کنفرانس تلفنی بی کیفیت ، ارتباط برقرار کنین.4 فناوری پوشیدنی که به ما ابر قدرت میبخشد

شاید با خود بگویی این این فناوری ها به چه دردی میخورند . حق با شماست ام مطمئن باشید با گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی با خود میگویید من نمیتونم بدون اونا زندگی کنم .

منبع

(برای مطالعه قسمت اول مقاله 4 فناوری پوشیدنی که به ما ابر قدرت میبخشد اینجا کلیک کنید)

فناوری پبدا کردن رگ
ادامه مطلب

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + هفت =