LUCID + نرم افزار اعصاب و روان درمان ددددکتر

نرم افزارهای پزشکی درمان درکتر


تحقیقات نشان میده که بیماران میتلا به کرونا بیشتر در معرض سکته مغزی هستند و در تمام بیمارستان های جهان این دست بیماران در اولویت هستند. علاوه بر این ، شناسایی اینکه کدام یک از بیماران COVID-19 در معرض خطر افزایش سکته مغزی هستند نیز مهمه و ممکن است به درمان و نظارت پیشگیرانه کمک کنه. در این جاست که سیستم رباتیک Lucid به کمک پزشکان می اید.

انالیز و مراقبت از مغز با lucid

این سیستم رباتیک  ساخته شده توسط LA Neural Analytics ، یک سیستم داپلر از طریق جمجمه است که به پزشکان اجازه می ده بدون نیاز به یک تکنسین متخصص ، لخته ها و تغییرات جریان خون در مغز رو در زمان واقعی شناسایی کنند. این دستگاه به صورت رباتیک کمک می کند و به طور خودکار جایگذاری پروب سونوگرافی رو بهینه می کنه ، که می تواند در هنگام ارزیابی بیماران COVID-19 در به حداقل رساندن تماس پزشک کمک حال باشه.

قرار دادن پروب  بیمار کمتر از پنج دقیقه طول می کشه و میشه این روش رو در بالین انجام داد. نکته اساسی ، این دستگاه به پزشکان اجازه می ده تا به سرعت لخته های خون رو در بیماران COVID-19 شناسایی کرده و  درمان به موقع رو انجام دهند.نمای کلی دستگاه و سیستم رباتیک lucid +نرم افزار اورولوژی درمان دکتر

لباس کمک به تحرک سالمندان
ادامه مطلب

کاربرد های این سیستم

این سیستم رباتیک  به عنوان ابزاری برای نظارت و ارزیابی جریان خون در مغز ایجاد شده. این تنها روش کاملاً خودکاره که شدت و جهت جریان خون داخل جمجمه رو به صورت غیر تهاجمی نشان می دهد. این داده ها امکان شناسایی سریع لخته های خون و سایر ناهنجاری های عصبی رو فراهم می کنه. بیماری های مغزی ، مانند سکته مغزی ، برای جلوگیری از ناتوانی مادام العمر یا مرگ ، نیاز به مداخله فوری دارند. سیستم رباتیک Lucid بینشی دقیق از سرعت جریان خون ، وجود لخته ها یا رسوبات دیگر و تنگ شدن یا بزرگ شدن رگ های خونی رو درک میکنه.

بیماری های ناشی از مغز تمام زندگی ما رو تحت تأثیر قرار داده، خواه شخصاً یا از طریق شخص نزدیک به ما. سکته مغزی ، زوال عقل ، آلزایمر ، آسیب مغزی ، بیماری پارکینسون – همه در مغز خود را نشان می دهند. وقتی هم که به پیش پزشک عمومی میرویم او از وضعیت سلامتی بیشتر ارگانهامون میتونه مطمئن بشه اما از مغزمون چی ارگانی که از هر عضو دیگر در بدن مهمتره . هدف این سیستم ه ماینه که از سلامت مغز مطمئن بشه.کنترل دستگاه وسیستم رباتیک lucid + نرم افزار ارتوپدی درمان دکتر

 

نیاز به مراقبت از مغز در بیماران کرونایی

طبق اطلاعاتی که از بیمارستان ها منتشر شده بیماران کرونا که حالت وخیمی دارند به حالت انعقادی وارد میشوند و این یعنی افزایش 700 درصدی سکته مغزی برای بیماران کرونایی زیر 50 سال در مقایسه با تاریخ بیماریها .

حل مشکل حرکت افراد با وزن زیاد با دستگاه لایت گیت
ادامه مطلب

جامعه پزشکی خواستار استفاده از سیستم رباتیک شفاف ما برای کنترل مداوم جریان خون بیماران COVID-19 شد. هنگامی که بیمار آرام و تهویه می شود ، هیچ وسیله دیگری برای ارزیابی عملکرد مغز وجود ندارد. تیم های بالینی همچنین با مسئله عفونت روبرو هستند و این امر نیاز به محدودیت در معرض بیمار COVID-19 را دارد. سیستم رباتیک Lucid به آنها امکان می ده پروتکل های بیماری های عفونی رو با نظارت رباتیک بر بیمار از خارج از اتاق کنترل کنند.آزمایش دستگاه lucid + سیستم رباتیک lucid درمان دکتر

هنگامی که سیستم داپلر ترانس کرانیال مبتنی بر سونوگرافی در سال 1982 اختراع شد ، متعهد شد که استتوسکوپ مغز باشد. این فناوری به دلیل دشواری در یافتن نازک ترین قسمت جمجمه ، تأمین پنجره لازم به مغز ، نتوانست بینایی خود را برآورده کند. اما با استفاده از رباتیک و هوش مصنوعی این مشکل حل شد.

منبع

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.