فناوری روز دنیا در زمینه پزشکی

طرح جدید پنل های خورشیدی

نرم افزار های پزشکی درمان دکتر

وقتی مفهوم جاده خورشیدی در سال 2010 آغاز به کار کرد ، مورد توجه آینده پژوهان و مقامات دولتی قرار گرفت و انواع طرح ها ارائه شد که دارای ایراداتی نیز بودند اما در طراحی جدید قضیه فرق میکنه.یکی از طرح حای اولیه پنل خورشیدی برای جاده + نرم افزار طب سنتی

طراحی جدید پنل جادهای خورشیدی

پانل های جدید کاملاً متفاوت از نمونه اولیه ای هستن. آخرین طراحی اون شش ضلعیه که امکان پوشش بهتر در منحنی ها و تپه ها رو فراهم می کنه . یکی از قابلیت های جدید این پنل ها گرم شدنشون تو روزای برفی و یخبندون و دارای LED هایی هستن که می تونن علائم جاده یا حتی پیام ها رو نشون بدن .

طبق گفته mr.Brusaws (سازنده ان) ، پانل های جدید دارای روکش شیشه ای هستن و از نظر مقاومت در برابر کشش و ضربه آزمایش شدن و مشخص شد که تا بار 250،000 پوندی رو میتونن تحمل کنن. این پنل ها تحت شرایط جاده واقعی قرار گرفتن و پارکینگ ان شامل یک کانال اختصاصی برای زهکشی و آب و برق است.

تا این مرحله ، پروژه از طریق کمک 50،000 دلاری خصوصی و دو مرحله بودجه از اداره بزرگراه فدرال به جلو رفته است . اکنون ، Brusaws کمپین Indiegogo را برای جمع آوری 1 میلیون دلار برای تجاری سازی نمونه های اولیه خود آغاز کرده .

شاید در اینده و فراگیر شدن این پنل ها  بشه طور جداگانه ، علائم و چراغ های خیابان رو روشن کرد زمانی که شبکه ای از جاده های خورشیدی که در سراسر یک شهر مستقر بشن که می تونن به عنوان یک شبکه الکتریکی غیرمتمرکز برق را به خانه ها و کارخانه ها و…. منتقل کنن.طرح جدید پنل خورشیدی و سازنده ان + نرمافزار اعصاب و روان

هزینه های این نوع پنل ها هنوز مشخص نشده و هنوز روی اونا داره کار میشه اما با توجه به قابلیت های این پنل در جاده های خوشیدی تجاری شاید بتونن هزینه های ساختو تامین کنن.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

دکمه بازگشت به بالا