فناوری روز دنیا در زمینه پزشکی

ماسک چند کاره

ماسک بهتر 

 ماسک های ابتکاری زیادی وجود داره که ما به طور مداوم اونارو  در اینترنت می‌بینیم  و این مسخرست  چون کمبود جهانی PPE برای کارکنان بهداشت و درمان وجود داره. ؟ از آنجا که ممکنi قرنتینه 8 هفته ای به پایان می‌رسه و واکسنی هم آماده نمیشه بنابراین ما به روش های خلاقانه ای برای استفاده گسترده ماسک از لباس های روزمره نیاز داریم. ، ایمن می مانیم. حال ممکن است بپرسید که این ماسک چه تفاوتی با ماسک های جالب دیگری که دیدیم داره. 

 گادو و کن ، اسفاده به عنوان دست بند و گردن بند

خب ، این یکی به عنوان محافظ صورت به طوری عمل میکند که هیچ باکتری به چشم شما وارد نمی شه. اون یه ضد عفونی کننده لوازم جانبی داره ، پس دیگه مجبور نیستیم برای پیدا کردن اسپری الکلمون همش از این جیب به اون جیب بشیم و یا حتی یه ساعت داخل کیفمونو بگردیم چون طراح ان (فولدن دهنلی) این محصولات را به عنوان مکملی میدونه  که در دنیای پسا کرونا همه گیر می شن و به ملزومات تبدیل می شن.گادو به معنای “نگهبان” است و کن به معنی “شمشیر” به زبان ژاپنی است که چنین روشی برای توصیف ابزار می‌برن -به این فلسفه که اونا از ما محافظت میکنند و انها را میکشن !

 

ساختار گادو و کن

ماسک پیشرفته صورت

گادو و کن به طور خاص برای ادغام یکپارچه در زندگی ما طراحی شدن. Gādo مزایای ماسک و یک محافظ صورت رو با یک مکانیسم کشویی ساده ترکیب می کنه – یک پارچه منسوج تاشو که در زیر سپر پنهان شده و هنگام لغزش سپر بزرگتر میشه و به این ترتیب دبگه شما مجبور نیستین که مرتباً از سپر صورت مبهم و سنتی استفاده کنین. اون بندهایی داره که راحتی و تناسب را تضمین می کنه ، دهان را نیز قابل مشاهده نگه می داره تا پنجره بیان انسان رو باز نگه داره ، چیزی که ما آنقدر عمیقاً خواهانش هستیم. Ken یک بطری اسپری ضد عفونی کنندست که به لحاظ ارگونومی طراحی شده تا در مقایسه با نمونه های قبلی قابل حمل و دسترسی بیشتری داشته باشه . گادو و کن وقتی قدم به جهان می‌زارین تیم S.H.I.E.L.D شماست.ماسک چند کاره با قابلیت تبدیل به شیلد

اسپری الکل در دو حالت گردنبند و دست بند

منبع

دانلود نرمافزار دندانپزشکی درمان دکتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + چهار =

دکمه بازگشت به بالا