بهترین پوست مغناطیسی + بهترین نرم افزار مدیریت درمانگاه درمان دکتر

Contents

از این پوست مغناطیسی پوشیدنی می توان برای کنترل دستگاه ها استفاده کرد

در چند سال اخیر ، تحقیقات زیادی برای راحتی بیشتر تکنولوژی پوشیدنی اختصاص پیدا کرد . بیشتر این تحقیقات روی مدارهای منعطف و فشار مرزهای کوچک سازی متمرکز شد و این ایده به این جا ختم شد که تراشه ها و سنسورهای کوچیک می‌تونن راحت تر پوشیده بشن ، انرژی کمتری مصرف کنن و به راحتی در بسترهای قابل انعطاف ادغام بشن. اما هنوز محصولاتی مانند پوست مغناطیسی نسبتاً گران قیمت هستندپوست مغناطیسی

 

ساختار و طریق استفاده

این پوست مغناطیسی توسط محققان دانشگاه علم و فناوری پادشاه عبدالله عربستان سعودی تولید شده و با مخلوط کردن یک ماتریس الاستومر با پودر مغناطیسی و در نهایت خمیر مرطوب ساخته می شن . طریقه مصرف اون به این شکله که باید آونو روی پوست مالید و خشک کرد تا یک لایه بسیار نازک و انعطاف پذیر از اون به جای بمونه. این لایه که با پودر مغناطیسی تعبیه شده ، می توان با استفاده از روشهای معمولی مانند جابجایی آهنربا در نزدیکی اون ، راحت تبدیل به آهنربا بشه . پوست مغناطیسی بسیار راحت ، بسیار مقرون به صرفه  و به هر شکل و رنگ قابل استفاده است.

گردنبند محافظ مغز
ادامه مطلب

دانلود رایگان دموی نرم افزار پوست مو و زیبایی مخصوص کامپیوتر PC از لینک زیر

دانلود رایگان دموی نرم افزار پوست مو و زیبایی

کاربرد پوست مغناطیسیپوست مغناطیسی

 

پس از پوشدن اون میشه  با استفاده از یه سنسور مغناطیسی ساده ، دستگاه های مختلفی رو کنترل کرد. یک مثال بسیار اساسی برای استفاده از پوست مغناطیسی در انگشت های ماست . به این شکل که با حرکت انگشت در  نزدیکی سنسور مغناطیسی باعث حرگت ان میشیم . این عملکرد  با سنسورهای پیشرفته تری که می تونن میدان مغناطیسی رو به منظور تشخیص حرکات پیچیده تری ردیابی کنند،بیشتر میشه. از اونجا که این فناوری در هر جای بدن قابل استفاده‌است، میتونه در ارتباط با بسیاری از دستگاه های پوشیدنی کار کنه. حتی ممکنه از آن برای اهداف پزشکی مانند ردیابی کیفیت خواب از طریق حرکات چشم به کار برود .

منبع

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =