کفی کفش هوشمند+نرم افزار قلب اطفال درمان دکتر

نرم افزار های پزشکی درمان دکتر


شناخت کفی کفش هوشمند سری Digitsole Warm

کفی کفش هوشمند
کفی کفش هوشمند

این  کفی کفش هوشمند  که در اندازه های خانم ها وآقایون وجود دارد ، کمی شبیه Scholls در استروئید ها اند . اونا پاشنه هایی بسیار ضخیم دارندو از طاق به طرز چشمگیری به قسمت مسطح میرن و برای انگشت های پا کمی محکم اند.

ناحیه پشتی این فناوری شامل یک بالشتک ضربه ای برای پاشنه پا و همچنین بسیاری از فن آوری های هسته ای داخل این فناوری وجود داره. این کفی سنسور حرکت داره که مراحل و مسافت و کالری را ردیابی می کنه و شرکت سازنده ان ادعا دارد که از دستگاه ردیابی فعالیت مبتنی بر مچ دست دقیق تر عمل میکنه. این قوس همچنین دارای  پورت شارژ میکرو USB است و به عناصر گرمایشی متصله  که از نیمه جلو ی کفی عبور می کنه و نماینده های شرکت Digitsole ادعا را دارند که این کفی کاملا ضد ابه.

مدیر عامل  این شرکت در این خصوص گفتند: “ما فکر کردیم که این کار رو برای اسکی بازان ، شکارچیان ، موتورسواران انجام میدیم ، اما بزرگترین تقاضا از طرف کسانی بود که در خارج از خانه کار میکنند مثل کارگران ساختمانی ، پلیس و… از بزرگترین مشتریان ما بوده است بوده اند

قابلیت های کفی

کفی کفش هوشمند
کفی کفش هوشمند

 

پوست مغناطیسی
ادامه مطلب

این فناوری  از طریق بلوتوث به یک برنامه اختصاصی iOS یا Android متصل میشه که در آن پوشنده می تونه آمار فعالیت خود را پیگیری کند و ترموستات کفی را برای تنظیم دمای آن تنظیم کند  طبق گفته این شرکت ، حداقل در مدت شش ساعت می تواند  25 تا 30 درجه سانتی گراد گرم بشه . یکی از کاربران در حین امتحان کفی ها گفت من گرمای اونارو به خوبی احساس میکنم و نسبت به واحد قبلی بسیار پیشرفت کرده و باعث فراموشی سرمای زمستان می شه.

کفی سری Digitsole Warm در اکتبر با قیمت نسبتا بالا 199 دلار به فروش می رسد.

منبع

دانلود نرم افزار ارتوپدی درمان دکتر

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =