ابزار های بهداشتی قابل حمل که میتواند زندگی شما را تغییر دهد

بازگشت به نوشته‌ها

ابزار های بهداشتی قابل حمل که میتواند زندگی شما را تغییر دهد

ابزارهای بهداشتی زیر با تلفن هوشمند شما همکاری می کنند تا به تناسب اندام شما کمک کنند و شما را برای شروع و پیروی از عادات سالم ترغیب کنند.برخی از آنها بیماران را قادر می سازند تا شرایط مزمن را مدیریت کنند ، برخی دیگر به طور خاص برای متخصصان پزشکی طراحی شده اند ، اما این دستگاه های نوآورانه به معنای واقعی کلمه می توانند زندگی شما را تغییر دهند و حتی نجات دهند.

1. کیت تشخیص در خانه

یک کیت آزمون از راه دور است که به همه امکان می دهد یک معاینه پزشکی اولیه را در خانه انجام دهند. این ابزار پیشگامانه بهداشتی  در طول همه گیری ویروس کرونا ضروری است ، همچنین میتواند با یک برنامه کنفرانس تلفنی جفت شود که کاربر را برای ارائه مشاوره از راه دور ، همچنین تشخیص ، برنامه درمان و در صورت لزوم نسخه پزشک ، به یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی معتبر متصل کند.

علاوه بر خود دستگاه که به دوربین دیجیتال و دماسنج مجهز است ، کیت تشخیص در خانه همچنین دارای لوازم جانبی مانند کاهش دهنده زبان برای معاینه گلو ، اتوسکوپ گوش و ستتوسکوپ قلب ، ریه ها و شکم است.

2.بهترین ساعت هوشمند سلامت

 پیشرفته ترین ساعت تناسب اندام تا به امروز است. با  پیشرفته ترین فناوری پزشکی که در طراحی آن گنجانده شده است  این دستگاه موارد جدیدی مانند ردیابی بی نظمی های ضربان قلب و اندازه گیری میزان اشباع اکسیژن خون در هنگام خواب را انجام می دهد ، همه اینها با حفظ توانایی های قبلی ردیابی سلامتی و تناسب اندام قبلی است. ظاهری شیک و زیبا دارد و پوشیدن آن بسیار راحت است در دو اندازه (38 و 42 میلی متر) ارائه می شود ، همچنین دارای عمر باتری 30 روزه است و تا 50 متر در برابر آب مقاوم است. و از طریق بلوتوث به تلفن هوشمند متصل می شود

2.سفید کننده دندان

 این دستگاه سفید کننده ف از فناوری  ( Guided Light Optic ) برای ارائه نتایج حرفه ای و با دوام  استفاده می کند توسط یک کنترل کننده جمع و جور و شبیه iPod طراحی شده و روزانه به چهار جلسه برنامه 8 دقیقه ای نیاز دارد تا دندان های شما در عرض 5 روز تا 5 برابر سفیدتر شوند. این کیت حاوی تمام مواردی است که شما برای یک روش سفید و کارآمد و طولانی مدت بدون حساسیت نیاز دارید

بازگشت به نوشته‌ها