ابزارهای بهداشتی قابل حمل کیت 2

Contents

ابزار های بهداشتی قابل حمل که میتواند زندگی شما را تغییر دهد

ابزار های بهداشتی زیر با تلفن هوشمند شما همکاری می کنند تا به تناسب اندام شما کمک کنند و شما را برای شروع و پیروی از عادات سالم ترغیب کنند.برخی از آنها بیماران را قادر می سازند تا شرایط مزمن را مدیریت کنند ، برخی دیگر به طور خاص برای متخصصان پزشکی طراحی شده اند ، اما این دستگاه های نوآورانه به معنای واقعی کلمه می توانند زندگی شما را تغییر دهند و حتی نجات دهند.

ابزارهای بهداشتی
ابزارهای بهداشتی

ابزارهای بهداشتی 

1. کیت تشخیص در خانه

یک کیت آزمون از راه دور است که به همه امکان می دهد یک معاینه پزشکی اولیه را در خانه انجام دهند. این ابزار پیشگامانه بهداشتی  در طول همه گیری ویروس کرونا ضروری است ، همچنین میتواند با یک برنامه کنفرانس تلفنی جفت شود که کاربر را برای ارائه مشاوره از راه دور ، همچنین تشخیص ، برنامه درمان و در صورت لزوم نسخه پزشک ، به یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی معتبر متصل کند.

علاوه بر خود دستگاه که به دوربین دیجیتال و دماسنج  ابزر های بهداشتی مجهز است ، کیت تشخیص در خانه همچنین دارای لوازم جانبی مانند کاهش دهنده زبان برای معاینه گلو ، اتوسکوپ گوش و ستتوسکوپ قلب ، ریه ها و شکم است.

2.بهترین ساعت هوشمند سلامت

ساعت های هوشمند ابزار های بهداشتی

پیشرفته ترین ساعت تناسب اندام تا به امروز است. با  پیشرفته ترین فناوری پزشکی که در طراحی آن گنجانده شده است  این دستگاه موارد جدیدی مانند ردیابی بی نظمی های ضربان قلب و اندازه گیری میزان اشباع اکسیژن خون در هنگام خواب را انجام می دهد ، همه اینها با حفظ توانایی های قبلی ردیابی سلامتی و تناسب اندام قبلی است. ظاهری شیک و زیبا دارد و پوشیدن آن بسیار راحت است در دو اندازه (38 و 42 میلی متر) ارائه می شود ، همچنین دارای عمر باتری 30 روزه است و تا 50 متر در برابر آب مقاوم است. و از طریق بلوتوث به تلفن هوشمند متصل می شود

3.سفید کننده دندان

این دستگاه سفید کننده دندان از فناوری  ( Guided Light Optic ) برای ارائه نتایج حرفه ای و با دوام  استفاده می کند توسط یک کنترل کننده جمع و جور و شبیه iPod طراحی شده و روزانه به چهار جلسه برنامه 8 دقیقه ای نیاز دارد تا دندان های شما در عرض 5 روز تا 5 برابر سفیدتر شوند. این کیت حاوی تمام مواردی است که شما برای یک روش سفید و کارآمد و طولانی مدت بدون حساسیت نیاز دارید.

4.مچ بند سالمندان

این ابزار هم می‌تواند یکی دیگر از جالب ترین ابزار های بهداشتی پوشیدنی فعلی محسوب شود که امکان ردیابی وضعیت جسمانی و حتی کنترل برخی از اقدامات سالمندان را فراهم می‌کند. این ابزار بهداشتی در اصل یک مچ بند است و در مچ دست فرد سالمند متصل می‌شود.

این ابزار بهداشتی به صورت خیلی عجیب و جالب الگوهای حرکتی سالمندان در زندگی روزمره را ردیابی می‌کند و اطلاعاتی مثل مسیرهایی که آن ها در خانه طی کرده‌اند، میزان توقف آن ها در هر اتاق، مقدار خوابی که داشته‌اند و خیلی اطلاعات دیگر را زیر ذره بین قرار می‌دهد. مجموعه این اطلاعات پس از جمع‌آوری مورد آنالیز قرار می‌گیرند و در شرایط خاص پیش از وقوع هرگونه حادثه به اعضای خانواده یا پرستار سالمند هشدار می‌دهد.

دانلود رایگان دموی نرم افزار ابزار های بهداشتی قابل حمل مخصوص کامپیوتر PC از لینک زیر

دانلود رایگان دموی نرم افزار ابزار های بهداشتی قبل حمل

5.لنزهای هوشمند 

ابزار های بهداشتی
لنز های هوشمند در ابزار های بهداشتی

لنزهای هوشمند یا Smart Contact Lenses ابزار های بهداشتی  هستند که از نظر ظاهر کاملا مشابه با لنز های طبی و کنونی موجود در بازار به شمار می‌روند که افراد زیادی از آن ها به عنوان جایگزین عینک استفاده می‌کنند اما کارایی آن ها نسبت به لنزهای طبی کاملا متفاوت خواهد بود، چون این لنزها قابلیت ردیابی وضعیت جسمانی و خیلی از معیارهای سلامت کاربر را هم به همراه خواهند داشت. یکی از جالب ترین ویژگی های لنزهای هوشمند مربوط به امکان اندازه‌گیری لحظه‌ای میزان قند خون کاربر و ارائه اطلاعات آن در گوشی وی می‌شود.

سایت نوبتها

ابزار های بهداشتی 

نرم افزار درمان دکتر با چه نام هایی در گوگل سرچ میشود؟

برنامه پزشکی درمان دکتر، نرم افزار درمان دکتر، پرونده سلامت الکترونیک درمان دکتر، برنامه هوشمند  درمان دکتر، فراخوان صوتی درمان دکتر، برنامه نوبت دهی درمان دکتر، پرونده سلامت الکترونیک درمان دکتر، CD نرم افزاری درمان دکتر، برنامه الکترونیکی درمان دکتر، برنامه ی درمان دکتر، نرم افزار درمان دکتر، برنامه مدیریت درمان دکتر،

برانکارد جدید بترسپاین برای حل مشکلات ستون فقرات
ادامه مطلب

برنامه نوبت دهی درمان دکتر، سیستم نرم افزاری درمان دکتر، فراخوان صوتی نوبت در درمان دکتر، برنامه نوبت دهی درمان دکتر، برنامه هوشمند  درمان دکتر، نرم افزار هوشمند درمان دکتر،  برنامه کامپیوتری مرکز درمان دکتر، نرم افزار فروشگاهی و پذیرش درمان دکتر، نرم افزار فروشگاهی درمان دکتر،  فروشگاه  با انبار داری درمان دکتر، نرم افزار حسابداری درمان دکتر، نرم افزار درمان دکتر شامل حسابداری، ماژول پذیرش، پرونده الکترونیک، نرم افزار معاینه ، نرم افزار ثبت نسخ ، نرم افزار درمان دکتر فروشگاهی و انبار و حسابداری، نرم افزار حسابداری  نوبت دهی، پنل پیامک، مدیریت ارتباط با بیمار

منبع

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =