برانکارد جدید بترسپاین برای حل مشکلات ستون فقرات

بازگشت به نوشته‌ها
برانکارد بترسپاین+لاغری

برانکارد جدید بترسپاین برای حل مشکلات ستون فقرات

دیگر نگران کمردرد خود نباشید با برانکارد (BetterSpine) برای ستون فقرات اشنا شوید

“کمرم همیشه دردناک بود وبا درد از خواب بیدار میشدم حدود ده سال مشکل کمر درد خود را باروش های مختلف  امتحان کردم . متخصصان عمل جراحی ، حرکات کششی ، ورزش … هیچ چیز موثر نبود. وقتی با برانکارد  BetterSpine (بتر سپاین) همه چیز تغییر کرد . واقعاً آرامش آور بود ، اما من مطمئناً تردید داشتم.  در عرض یک هفته ، زندگی من به معنای واقعی کلمه تغییر کرد.

بهتر است شما هم با روش   این برانکارد آشنا شوید.برانکارد بترسپاین + پرتونگاری

چگونه برانکارد بترسپاین کار می کند؟

مهم نیست که علت چیست ، مردم تقریباً همیشه به دلیل یک چیز معمول احساس کمردرد می کنند – فشرده سازی دیسک – شکاف بین مهره های شما همان چیزی نیست که قبلاً بوده است. این برانکارد سه سطح دارد با تنظیم  سه سطح مختلف تسکین درد را برای شما فراهم می کند ، بنابراین کافی است سطح انحنای خود را انتخاب کرده و 5-10 دقیقه دراز بکشید تا ماساژ کامل و کشش را احساس کنید.

توصیه می کنیم از سطح یک شروع کرده و در مسیر صعود خود تلاش کنید برانکارد جدید بتر سپاین  یک راه حل برای هر کسی است که کمردرد  می باشد .برانکارد بترسپاین برای ستون فقرات +نرم افزار های تخصصی پزشکی درمان دکتر

 

 

قابلیت برانکارد بتر سپاین

وقتی به این صورت  دراز می کشید ، در واقع از چیزی به نام تکنیک رفع فشار ستون فقرات برای بازگرداندن شکاف های طبیعی ستون فقرات استفاده می کنید و احساس خوبی دوباره به شما دست می دهد!

منحنی موجود در منحنی طبیعی ستون فقرات کمر شما را شبیه سازی می کند تا وضعیت مناسب و تحرک ستون فقرات را بازیابی کند. ممکن است زیبا به نظر برسد ، اما ما تضمین می کنیم که ساده ترین راه برای تسکین درد کمر است.

بازگشت به نوشته‌ها