فناوری روز دنیا در زمینه پزشکی

فناوری جدید گرمکن بطری کودک

دیگر نگران نحوه گرم کردن  بطری شیشه شیرکودک خود نباشید! بافناوری جدید گرمکن بطری اشنا شوید

این گرمکن بطری و شیشه شیر از مواد گرمایشی فیبر کربن برتر ساخته شده است ، به سرعت و به طور مساوی گرم می شود. استفاده از این گرم کننده بطری کودک بسیار آسان است ، می تواند به گونه ای کشیده شود که متناسب با اکثر بطری های غذای کودک باشد. از این گرمکن شیشه شیر کودک می توان برای گرم کردن بطری کودک استفاده کرد ، در صورت عدم استفاده از آن ، می توانید از آن به عنوان کیسه ذخیره سازی یا حتی برخی از اشیا کوچک مانند عینک ، کیف پول ، کلید ، گوشی هوشمند و موارد دیگر را در خود ذخیره کنید.

گرمکن بطری کودک+ازمایشگاه

 

ویژگی های برتر این فناوری

عملکرد محافظت در برابر گرمای خودکار با قلاب برای حمل آسان.به پریز برق هر اتومبیل متصل می شود.این گرمکن و بخاری بطری تغذیه کودک به سرعت و به طور مساوی گرم می شود ، می تواند متناسب با بیشتر بطری های غذای کودک کشیده شود ، استفاده از آن آسان و ایمن است. هنگامی که شما و کودک خود در حال مسافرت هستید ، گرمکن بطری کودک مخصوص اتومبیل مسافرتی  مناسب برای پیاده روی کمپینگ مسافرتی در فضای باز و فضای باز و سایر فعالیتها ، به همراه داشته باشید. گرمکن بطری اتومبیل به آداپتور اتومبیل شما متصل می شود و در عرض چند دقیقه به طور مساوی گرم می شود .

گرمکن شیشه شیرکودک+مدیریت مطب

عملکرد طولانی مدت حفظ حرارت ، دمای ثابت حفظ ، استفاده فوری شما را در هر زمان ، مصرف کم انرژی را تضمین می کند.کنترل کننده ترموستاتیک و عملکرد حفاظت جریان می توانند ایمن تر ، دما یا جریان بیش از مقدار نامی باشند ، گرم کننده بطری به طور خودکار منبع تغذیه را قطع می کند.

منبع

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 9 =

دکمه بازگشت به بالا