هوش مصنوعی در پزشکی+نرم افزار های تخصصی پزشکی درمان دکتر

برای چندین دهه ، رایانه ها از توانایی انسان ها عقب بودند ، حداقل تا سال 2017 ، زمانی که رایانه از آزمون تورینگ عبور کرد و نشان داد که به اندازه یک انسان هوشمند است. از آن زمان ، می توان تماس های تلفنی و کار های دیگری انجام دادبدون اینکه قابل تشخیص باشد که از طریق هوش مصنوعی تولید شده است. حتی در زمینه پزشکی ، از کامپیوتر می توان برای تجزیه و تحلیل داده های تصویر به صورت خودکار ، تشخیص دارویی یا برنامه ریزی برای درمان های شخصی استفاده کرد.

هوش مصنوعی در انجام کاری که بشر انجام می دهد پیچیده تر می شود ، اما کارآمدتر ، سریع تر و با هزینه کمتر. پتانسیل AI و رباتیک در مراقبت های بهداشتی بسیار زیاد است. درست مثل زندگی روزمره ، هوش مصنوعی و رباتیک به طور فزاینده بخشی از سیستم مراقبت های بهداشتی ما هستند.

 

Contents

نقش هوش مصنوعی در حفظ سلامتی:

یکی از بزرگترین مزایای هوش مصنوعی این است که به افراد کمک می کند تا سلامتی خود را حفظ کنند تا به پزشک احتیاج نداشته باشند.

استفاده از هوش مصنوعی و اینترنت اشیا Medical پزشکی (IoMT) در حفظ و اجرا برنامه های پزشکی در حال حاضر به افراد کمک می کند.

برنامه های فناوری رفتار سالم تر را در افراد تشویق می کنند و به مدیریت پیشگیرانه یک سبک زندگی سالم کمک می کنند. این باعث می شود که مصرف کنندگان بتوانند سلامت و رفاه خود را کنترل کنند.

علاوه بر این ، هوش مصنوعی توانایی متخصصان مراقبت های بهداشتی را برای درک بهتر الگوهای روزمره و نیازهای افرادی که از آنها مراقبت می کنند ، افزایش می دهد و با این درک آنها می توانند بازخورد ، راهنمایی و پشتیبانی بهتری را برای سالم ماندن ارائه دهند.

 

نقش هوش مصنوعی در حفظ سلامت+نرم افزار های اختصاصی پزشکی درمان دکتر

تشخیص زود هنگام:

هوش مصنوعی در حال حاضر برای تشخیص بیماری ها مانند سرطان با دقت بیشتری و در مراحل تشخیص اولیه استفاده می شود.  تعداد زیادی از ماموگرافی ها نتایج كاذب ایجاد می كنند و منجر به این می شود كه از هر 2 زن سالم به 1 نفر گفته شود كه سرطان دارند. استفاده از هوش مصنوعی امکان بررسی و ترجمه ماموگرافی را 30 برابر سریعتر با دقت 99٪ فراهم می کند ، و این امر نیاز به بیوپسی(نمونه برداری) های غیر ضروری را کاهش می دهد.

گردنبند محافظ مغز
ادامه مطلب

دانلود رایگان دموی نرم افزار هوش مصنوعی در پزشکی مخصوص کامپیوتر PC از لینک زیر

دانلود رایگان دموی نرم افزار هوش مصنوعی در پزشکی

هوش مصنوعی در پزشکی+نرم افزار های اختصاصی پزشکی درمان دکتر

 

تصمیم گیری هوش مصنوعی:

بهبود مراقبت نیاز به همسویی داده های کلان سلامت با تصمیمات مناسب و به موقع دارد و تجزیه و تحلیل های پیش بینی شده می توانند از تصمیم گیری ها و اقدامات بالینی پشتیبانی کنند و همچنین کارهای اداری را اولویت بندی کنند.

استفاده از تشخیص الگو برای شناسایی بیمارانی که در معرض خطر ابتلا به یک بیماری هستند – یا مشاهده می شود که به دلیل سبک زندگی ، محیط ، ژنومیک یا عوامل دیگر رو به زوال است – زمینه دیگری است که هوش مصنوعی در مراقبت های بهداشتی آغاز به کار می کند.

دانلود نرم افزار اختصاصی مغز و اعصاب درمان دکتر

 

بخش درمان در هوش مصنوعی:

فراتر از اسکن سوابق بهداشتی برای کمک به ارائه دهندگان در شناسایی افراد مبتلا به مزمن که ممکن است در معرض یک بیماری نامطلوب باشند ، هوش مصنوعی می تواند به پزشکان کمک کند تا رویکرد جامع تری برای مدیریت بیماری داشته باشند ، برنامه های مراقبت را بهتر هماهنگ کنند و به بیماران کمک کنند تا بهتر مدیریت و مطابقت داشته باشند برنامه های درمانی طولانی مدت.

بیش از 30 سال است که از ربات ها در پزشکی استفاده می شود. این ربات ها از روبات های آزمایشگاهی ساده گرفته تا روبات های جراحی بسیار پیچیده ای هستند که می توانند به جراح انسان کمک کنند یا خودشان عمل هایی را انجام می دهند. علاوه بر جراحی ، از آنها در بیمارستان ها و آزمایشگاه ها برای کارهای تکراری ، توانبخشی ، فیزیوتراپی و حمایت از افرادی که شرایط طولانی مدت دارند استفاده می شود.

کمک هوش مصنوعی به پزشکی+نرم افزار های پزشکی اختصاصی درمان دکتر

تحقیقات:

مسیر از آزمایشگاه تحقیقاتی به بیمار دیگر یک مسیر طولانی و پرهزینه است. طبق انجمن تحقیقات زیست پزشکی کالیفرنیا ، به طور متوسط 12 سال طول می کشد تا یک دارو از آزمایشگاه تحقیقاتی به بیمار برسد. فقط یک در هزار داروهایی که آزمایشات بالینی را آغاز می کنند ، به آزمایش انسانی می رسند و فقط یکی از این 5 دارو برای استفاده در انسان تأیید شده است. علاوه بر این ، تولید یک داروی جدید از آزمایشگاه تحقیقاتی برای بیمار به طور متوسط 359 میلیون دلار برای یک شرکت هزینه خواهد داشت.

5پیشرفت های پزشکی
ادامه مطلب

تحقیق و کشف دارو یکی از جدیدترین کاربردهای هوش مصنوعی برای مراقبت های بهداشتی است. با هدایت جدیدترین پیشرفتهای هوش مصنوعی در جهت ساده سازی فرآیندهای کشف و بازتولید دارو  ، این امکان وجود دارد که هم زمان بازاریابی داروهای جدید انجام پذیرد و هم هزینه های آنها به طور چشمگیری کاهش یابد.

 

نقش هوش مصنوعی در اموزش:

هوش مصنوعی به کسانی که در حال آموزش هستند اجازه می دهد شبیه سازی های طبیعی را به روشی انجام دهند که الگوریتم های ساده مبتنی بر کامپیوتر قادر به انجام آن نیستند. ظهور گفتار طبیعی و توانایی یک رایانه هوش مصنوعی برای استفاده فوری از یک پایگاه داده بزرگ از سناریوها ، به این معنی است که پاسخ به سوالات ، تصمیمات یا توصیه های یک کارآموز می تواند به گونه ای به چالش بکشد که انسان نمی تواند. و برنامه آموزشی می تواند از پاسخهای قبلی کارآموز بیاموزد ، به این معنی که چالشها را می توان به طور مداوم برای رفع نیازهای یادگیری آنها تنظیم کرد.

و آموزش را می توان در هر کجا انجام داد. با استفاده از هوش مصنوعی تعبیه شده بر روی یک تلفن هوشمند ، جلسات سریع جبران ، پس از یک مورد مشکل در یک کلینیک یا هنگام مسافرت ، امکان پذیر است.

نمایش کاتالوگ نرم افزار های اختصاصی درمان دکتر

منبع

نرم افزار هوش مصنوعی در پزشکی با چه نام هایی در گوگل سرچ میشود؟

نرم افزار هوش مصنوعی در پزشکی، اپراتور هوش مصنوعی در پزشکی، دانلود هوش مصنوعی در پزشکی، دانلود رایگان هوش مصنوعی در پزشکی، دانلود دمو هوش مصنوعی در پزشکی، اسناد هوش مصنوعی در پزشکی، مرکز هوش مصنوعی در پزشکی، نوبت دهی هوش مصنوعی در پزشکی،انجام دهنده خدمت هوش مصنوعی در پزشکی، کارشناس هوش مصنوعی در پزشکی، برنامه کامل هوش مصنوعی در پزشکی، بهترین هوش مصنوعی در پزشکی، نسخه آنلاین هوش مصنوعی در پزشکی،

 

کاربر پسند ترین و قوی ترین و کامل ترین و ارزان ترین نرم افزار کلینیک، درمانگاه و مطب پزشکی ایران با قابلیت حسابداری پیشرفته و انبار داری و فروش کالا و خدمت و محاسبه شرکاء و سود و زیان و هزینه ها و پرونده الکترونیک سلامت و بیمه های آنلاین و بیمه های تکمیلی و اتصال به کارتخوان و درگاه های بانکی ایران بهمراه فیلم آموزشی و نصب و آپدیت بشدت قوی،دارای انواع جوابدهی ها و پیگیری بیماران و پیامک درمان دکتر

هوش مصنوعی

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =