فناوری روز دنیا در زمینه پزشکی

دستکش مخصوص واقعیت مجازی (VR)

دستکش مخصوص واقعیت مجازی (VR)

احتمالا همه ما از عاشقان واقعیت مجازی هستیم زیرا با توجه به فناوریهای ارائه شده واقعی تزین تجربه را به ما ارائه میدهد. و ما نیاز من واقعی تر کردن این تجربه ها هستیم و ایراد فناوری این است که نمیتوانیم در این ترجبه شبی سازی واقعیت از دستانمان بیشترین بهره را ببینیم پس چرا یه دستکش مخصوص واقعیت مجازی تولید نکنیم ؟ ؟ ؟ ؟

دستکش مخصوص VR

احتمالاً جای تعجب نخواهد داشت که بازار واقعیت مجازی به سرعت در حال رشد است چراکه این فناوری نه چندان جدید غوغایی را در صنعت بازی و سرگرمی به وجود اورد و همه را عاشق خود کرد چرا که ما را به واقعی ترین شکل ممکن وارد دنیای تخیلات میکندو به دلیل افزایش علاقه در این زمینه و دسترسی بیشتر محصولات. Zerokey ، ( یک استارت آپ کانادایی ) ، با تولید محصولی  انگشتان دست شما وارد دنیای واقعیت مجازی میکندکه تعامل دیجیتال در سطح میلی متر را قادر می سازد. این فناوری در قالب دستکش براق و پیشرفته Zerokey VR به صورت زنده در آمده است و تجربه واقعی تر و لذت بخش تری را به میدهد دستکش واقعیت مجازی

کارهای درونی پیچیده و فناوری Zerokey با طراحی دقیق و براق پوشانده شده است. طرح رنگی تک رنگ ، زیبایی شناسی حرفه ای را امکان پذیر می سازد ، در حالی که پاپ های رنگی پر جنب و جوش و آبی رنگ ، به فناوری پیشرفته و پیچیده می بخشد. عناصر آبی در واقع الیاف رسانا هستند ، آنها به عنوان سیم برای سنسورهایی که ماژول اصلی را تغذیه می کنند عمل می کنند .

مواد اصلی این دستکش یک میکروفایبر بسیار تنفس و الاستیک است تا اطمینان حاصل شود که کاربر در طی جلسات طولانی بازی را راحت اجرا خواهد کرد ! 

طراحان : سهون یونگ و ریچ پارک از BEBOP برا ی Zerokey

منبع

دانلود نرم افزار طب سنتی درمان دکتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 4 =

دکمه بازگشت به بالا