نی قابل استفاده مجدد

بازگشت به نوشته‌ها
نی قابل استفاده مجدد + نر مافزار مدیریت مراکز بهداشت

نی قابل استفاده مجدد

امروزه جنگی بر روی نی های پلاستیکی یکبار مصرف وجود داره و هرچی زمان بیشتر میگذره شدت این جنگ هم بیشتر میشه. هر روز تخمین زده می ‌شه که فقط در ایالات متحده بیش از 500 میلیون نی پلاستیکی مورد استفاده و دفع قرار می گیره.همین تعداد نی رو اگه بهم وصل کنیم میتونیم دوز تا دوز زمین رو پوشش بدیم اونم دو بار! و تجزیه هر کدوم از این نی های پلاستیکی بیش از 200 سال طول می کشه . پس چرا از نی قابل استفاده مجدد استفاده نکنیم تا دور ریزی نی ها کمتر بشه ؟؟؟؟

استفاده از نی قابل استفاده مجدد برای نجات محیط زیستحجم کوچک نی +نرم افزار چشم درمان دکتر

یکی از راه های پیروزی در این جنگ استفاده از نی های قابل استفاده مجدده که از مواد مختلفی مانند شیشه و تیتانیوم ساخته شده اما حمل این نی های قابل استفاده مجدد دقیقاً راحت نیست. ایده بهتر استفاده از فاینال سترا (FinalStraw) است ، نی قابل استفاده مجدد که قابلیت جمع شدن داره و در یک کیف پلاستیکی کوچک قرار می گیره که می تونید اون رو از جاکلیدی خود آویزان کنید.

انتهای این نی نرم و برای استفاده در کودکان خردسال مناسب است. کیف پلاستیکی نگهدارنده این نی، آنقدر کوچکه که در جاکلیدی جا می گیره ، در این صورت هیچوقت یادتون نمیره که نی رو با خودتون ببرید.نی ها در رنگ های متنوع +نرم افزار اورولوژی درمان دکتر

 

فاینال سترا از ماده ای بدون بسفونل آ (BPA) بایک لوله فلزی خارجی ضد زنگ ساخته شده و می تونید از آن برای نوشیدنی های سرد و گرم استفاده کنید. با نگهداری مناسب میتونید این نی رو تا یک عمر نگهدارید و از اون استفاده کیند. شما تصور کنید که با این کار  از ورود چند نی یکبار مصرف به محل دفن زباله یا اقیانوس میتونید جلوگیری کنید .

این نی دارای یک برس مخصوصه که برای شست و شوشوی داخلش میتونید از این برس استفاده بکنید. برای استفاده از این برس تنها کافیه که اونرو داخل نی بکشید تا تمیز شود.

منبع 

 

بازگشت به نوشته‌ها